Rolnik Sałatka z zielonych pomidorów

Rolnik
51Rolnik Sałatka z zielonych pomidorów
Rolnik Sałatka z zielonych pomidorówRolnik Sałatka z zielonych pomidorów
masa netto

masa netto

850 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

9,76 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004333

5900919004333

Cena: 8,30 zł

8.30 PLN 2028-06-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Salatka warzywna w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany firmy Rolnik.

Jak powstał produkt Salatka warzywna w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany firmy Rolnik - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

warzywa w zmiennych proporcjach (pomidor zielony, marchew, papryka, cebula), woda, ocet spirytusowy, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna104 kJ
Wartość energetyczna25 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,1 g
Białko0,6 g
Sól0,50 g

Producent marki Rolnik opisuje Salatka warzywna w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany tak:

Rolnik
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Salatka warzywna w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Pojemność opakowania 900 ml
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Salatka warzywna w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany marki Rolnik? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii warzywa konserwowe i kiszone

    Wyrób firmy Rolnik o nazwie Salatka warzywna w zalewie octowej. Produkt pasteryzowany został przypisany do kategorii warzywa konserwowe i kiszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Rolnik kapusta kwaszona Rolnik kapusta kwaszona
    850 g
    8,53zł/kg

    Cena: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-04-11
    Rolnik Sałatka szwedzka Rolnik Sałatka szwedzka
    850 g
    9,64zł/kg

    Cena: 8,19 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-06-10
    Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
    marchewka i groszek 470 g
    14,04zł/kg

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2028-12-31
    Jamar mieszanka warzywna Jamar mieszanka warzywna
    Marchewka, Groszek, Kukurydza 470 g
    14,04zł/kg

    Cena: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-01-31
    Devaldano Podgrzybek Marynowany Devaldano Podgrzybek Marynowany
    280 g
    41,32zł/kg

    Cena: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-04-30
    Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
    890 g
    8,98zł/kg

    Cena: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2027-05-30
    Hektor Groszek z marchewką Hektor Groszek z marchewką
    460 g
    13,02zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-30

    inne produkty marki Rolnik

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Rolnik, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Marchew z groszkiem
    510 g
    13,71zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2028-02-12
    Rolnik Premium mini kolby Rolnik Premium mini kolby
    kukurydzy 314 ml
    37,71zł/l

    Cena: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-11
    Rolnik borówka cała 314ml Rolnik borówka cała 314ml
    Data przydatności
    2028-02-28
    Rolnik buraczki tarte Rolnik buraczki tarte
    350 g
    14,26zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-02-20
    Rolnik papryka konserwowa Rolnik papryka konserwowa
    650 g
    14,52zł/kg

    Cena: 9,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-13
    P R Z E C E N A -25%
    Rolnik Chrzan tarty Rolnik Chrzan tarty
    Data przyd. 2026-11-10
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5