Alce Nero makaron Penne z płaskurki razowy BIO

Alce Nero

Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z PSZENICY płaskurki z pełnego przemiału. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

Alce Nero makaron Penne z płaskurki razowy BIOAlce Nero makaron Penne z płaskurki razowy BIO
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-04-09

pojemność

cena za kilogram

31,02 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004120020

8009004120020

Cena: 15,51 zł

15.51 PLN 2029-04-09 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Alce Nero makaron Penne z płaskurki razowy BIO firmy Alce Nero?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Alce Nero makaron Penne z płaskurki razowy BIO? Sprawdź listę składników:

mąka z PSZENICY płaskurki*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1539 kJ/342 kcal
Tłuszcz - 1,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,3 g
Węglowodany - 67 g
w tym cukry - 2,9 g
Błonnik - 5,7 g
Białko - 12 g
Sól - 0 g


Producent marki Alce Nero opisuje Alce Nero makaron Penne z płaskurki razowy BIO tak:

Wyśmienity makaron z ekologicznej mąki z PSZENICY płaskurki z pełnego przemiału. Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


Marka:

Alce Nero


inne produkty w kategorii makaron

Alce Nero makaron Penne z płaskurki razowy BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii makaron. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 136 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Primo Gusto makaron Spaghetti Primo Gusto makaron Spaghetti
no 6 500 g
10,80zł/kg

Cena: 5,40 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2029-04-03
Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Alce Nero Makaron Spaghetti Farro Alce Nero Makaron Spaghetti Farro
z płaskurki BIO 500 g
31,98zł/kg

Cena: 15,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-16
Alce Nero Makaron Penne Rigate Alce Nero Makaron Penne Rigate
Semolinowy Razowy BIO 500 g
18,72zł/kg

Cena: 9,36 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero makaron Farfalle semolina Alce Nero makaron Farfalle semolina
BIO 500 g
18,76zł/kg

Cena: 9,38 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-05-06

inne produkty marki Alce Nero

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Alce Nero, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Alce Nero Makaron z płaskurki Alce Nero Makaron z płaskurki
razowy fusilli BIO 500 g
31,62zł/kg

Cena: 15,81 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-02-01
Alce Nero Makaron Fusilli Alce Nero Makaron Fusilli
z płaskurki BIO 500 g
30,40zł/kg

Cena: 15,20 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-03-17
Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
BIO 100% arabica 250 g
190,32zł/kg

Cena: 47,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-17
Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
100% arabica 250 g
181,76zł/kg

Cena: 45,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-10
Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
kawa mielona 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-17
Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Alce Nero Oliwa z oliwek Extra
Virgin BIO 750 ml
93,83zł/l

Cena: 70,37 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-08-23
Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów Alce Nero Miód nektarowy z kwiatów
cytrusowych BIO 400 g
106,70zł/kg

Cena: 42,68 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-30
Alce Nero Miód Akacjowy BIO Alce Nero Miód Akacjowy BIO
400 g
146,70zł/kg

Cena: 58,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5