Primo Gusto makaron Spaghetti no 6

Melissa
53Primo Gusto makaron Spaghetti no 6
Primo Gusto makaron Spaghetti no 6Primo Gusto makaron Spaghetti no 6
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-04-03

pojemność

cena za kilogram

10,80 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Grecja

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5201193790210

5201193790210

Cena: 5,40 zł

5.40 PLN 2029-04-03 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa?

Jak powstał produkt Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

semolina z pszenicy durum, woda
Wartości odżywcze (%)Informacja o wartości odżywczej w 100 g
Wartość energetyczna1500 kJ / 354 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany72 g
w tym: Cukry3,8 g
Białko12 g
Sól0,03 g

Pszenica : Zawiera

Producent marki Melissa opisuje Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum tak:

Melissa Primo Gusto
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum.
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Grecja
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii makaron

    Produkt Makaron ze 100 % semoliny pszenicy durum firmy Melissa znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

    Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
    fusilli BIO 500 g
    18,78zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-03-17
    Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
    z płaskurki razowy BIO 500 g
    30,34zł/kg

    Cena: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-28
    Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
    płaskurki razowy BIO 500 g
    31,02zł/kg

    Cena: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-04-09
    Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
    Farro z płaskurki BIO 500 g
    32,26zł/kg

    Cena: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-08-22
    Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
    trójkolorowy świderki BIO 500 g
    23,64zł/kg

    Cena: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-11
    Alce Nero Makaron Spaghetti Farro Alce Nero Makaron Spaghetti Farro
    z płaskurki BIO 500 g
    31,98zł/kg

    Cena: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-12-16
    Alce Nero Makaron Penne Rigate Alce Nero Makaron Penne Rigate
    Semolinowy Razowy BIO 500 g
    18,72zł/kg

    Cena: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-03-17
    Alce Nero makaron Farfalle semolina Alce Nero makaron Farfalle semolina
    BIO 500 g
    18,76zł/kg

    Cena: 9,38 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-05-06

    inne produkty marki Melissa

    Czy znasz już markę Melissa? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Melissa od 6 sierpnia 2008.

    Melissa Primo Gusto makaron Melissa Primo Gusto makaron
    lasagne 500 g
    15,52zł/kg

    Cena: 7,76 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2028-01-22
    Melissa Primo Gusto Tortellini Melissa Primo Gusto Tortellini
    z szynką prosciutto 250 g
    38,48zł/kg

    Cena: 9,62 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-04-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5