Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO

Alce Nero
53Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO
Ekologiczna oliwa z oliwek pochodząca wyłącznie z organicznych plantacji. Oliwki wykorzystywane do produkcji oliwy Alce Nero pochodzą z historycznych sadów oliwnych w regionie Apulia, na południu Włoch.
Alce Nero Oliwa z oliwek Extra Virgin BIOAlce Nero Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-23

pojemność

cena za litr

93,83 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500037

8009004500037

Cena: 70,37 zł

70.37 PLN 2027-08-23 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO marki Alce Nero?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO marki Alce Nero:

oliwa z oliwek extra virgin* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Producent marki Alce Nero opisuje Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO tak:

Ekologiczna oliwa z oliwek pochodząca wyłącznie z organicznych plantacji. Oliwki wykorzystywane do produkcji oliwy Alce Nero pochodzą z historycznych sadów oliwnych w regionie Apulia, na południu Włoch.
Marka:Alce Nero

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO firmy Alce Nero. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii olej, oliwa

    Wyrób firmy Alce Nero o nazwie Oliwa z oliwek Extra Virgin BIO został przypisany do kategorii olej, oliwa. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Kujawski olej rzepakowy Kujawski olej rzepakowy
    z pierwszego tłoczenia z olejem z siemienia 750 ml
    19,99zł/l

    Cena: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-10-03
    J. Brochenin Olej słonecznikowy J. Brochenin Olej słonecznikowy
    tłoczony na zimno BIO 750 ml
    30,12zł/l

    Cena: 22,59 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-06-01
    Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
    najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
    58,28zł/l

    Cena: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-11-06
    Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
    najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
    58,28zł/l

    Cena: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-08-27
    Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
    najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
    62,52zł/l

    Cena: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-01-27
    Bio Planete oliwa z oliwek extra Bio Planete oliwa z oliwek extra
    virgin BIO 500 ml
    72,90zł/l

    Cena: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-10-01
    Alce Nero Oliwa z oliwek extra Alce Nero Oliwa z oliwek extra
    virgin dla dzieci BIO 250 ml
    129,36zł/l

    Cena: 32,34 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-08-16
    Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek Basso Oliwa z wytłoczyn oliwek
    1 litr

    Cena: 32,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-12-30

    inne produkty marki Alce Nero

    Czy znasz już markę Alce Nero? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Alce Nero od 20 kwietnia 2012.

    Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
    BIO 100% arabica 250 g
    190,32zł/kg

    Cena: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-04-17
    Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
    100% arabica 250 g
    181,76zł/kg

    Cena: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-10
    Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
    kawa mielona 250 g
    191,96zł/kg

    Cena: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-17
    Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
    fusilli BIO 500 g
    18,78zł/kg

    Cena: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-03-17
    Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
    z płaskurki razowy BIO 500 g
    30,34zł/kg

    Cena: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-28
    Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
    płaskurki razowy BIO 500 g
    31,02zł/kg

    Cena: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-04-09
    Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
    Farro z płaskurki BIO 500 g
    32,26zł/kg

    Cena: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-08-22
    Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
    trójkolorowy świderki BIO 500 g
    23,64zł/kg

    Cena: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-04-11
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5