pomińobiadki
wiek dziecka:
marka:
5900852008351 5900852008351 BoboVita
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
BoboVita obiadek marchewka
5 5
5 6 BoboVita obiadek marchewka
Data przyd. 2027-08-13
4062300393974 4062300393974 Hipp
HiPP Pierwsza dynia BIO HiPP Pierwsza dynia BIO
Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
53,63zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
63
HiPP Pierwsza dynia BIO
5 5
5 7 HiPP Pierwsza dynia BIO
Data przyd. 2028-01-31
4062300394032 4062300394032 Hipp
HiPP Pierwsza gruszka BIO HiPP Pierwsza gruszka BIO
Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
53,63zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
39
HiPP Pierwsza gruszka BIO
5 5
5 8 HiPP Pierwsza gruszka BIO
Data przyd. 2028-02-29
4062300393943 4062300393943 Hipp
HiPP Pierwsza marchewka BIO HiPP Pierwsza marchewka BIO
Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
53,63zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
13
HiPP Pierwsza marchewka BIO
4 5
4.5 10 HiPP Pierwsza marchewka BIO
Data przyd. 2027-04-30
4062300394001 4062300394001 Hipp
HiPP Pierwsze jabłko BIO HiPP Pierwsze jabłko BIO
Pierwsza Łyżeczka po 4. miesiącu 80 g
53,63zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
28
HiPP Pierwsze jabłko BIO
5 5
5 6 HiPP Pierwsze jabłko BIO
Data przyd. 2028-02-29
4062300472754 4062300472754 Hipp
HiPP BIO od pokoleń, Kluseczki HiPP BIO od pokoleń, Kluseczki
kładzione z gulaszem z delikatnej wołowiny po 12. miesiącu 250 g
31,96zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
39
Data przydatności
2027-12-31
4062300461284 4062300461284 Hipp
HiPP Makaron z łososiem HiPP Makaron z łososiem
marchewką i brokułami po 12. miesiącu 250 g
31,96zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
45
Data przydatności
2028-01-31
4062300461253 4062300461253 Hipp
HiPP Spaghetti Bolognese BIO HiPP Spaghetti Bolognese BIO
Data przydatności
2028-01-31
4062300436770 4062300436770 Hipp
Hipp BIO od pokoleń Kaszotto Hipp BIO od pokoleń Kaszotto
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
31,96zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2027-12-31
9062300126638 9062300126638 Hipp
HIPP Ziemniaki z buraczkami, HIPP Ziemniaki z buraczkami,
jabłkiem i delikatną wołowiną BIO po 7. miesiącu 220 g
32,41zł/kg

Cena: 7,13 zł

PLN
1
63
HIPP Ziemniaki z buraczkami,
4 5
4.5 18 HIPP Ziemniaki z buraczkami,
Data przyd. 2027-11-30
4062300428041 4062300428041 Hipp
HiPP BIO Jarzynki z kurczakiem HiPP BIO Jarzynki z kurczakiem
i kluseczkami po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
466
HiPP BIO Jarzynki z kurczakiem
5 5
5 1 HiPP BIO Jarzynki z kurczakiem
Data przyd. 2028-03-31
4062300443761 4062300443761 Hipp
HiPP BIO Młode jarzynki z ryżem HiPP BIO Młode jarzynki z ryżem
i indykiem po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
89
HiPP BIO Młode jarzynki z ryżem
5 5
5 2 HiPP BIO Młode jarzynki z ryżem
Data przyd. 2028-04-30
4062300472976 4062300472976 Hipp
HiPP BIO od pokoleń, Penne HiPP BIO od pokoleń, Penne
z pomidorami marchewką i cukinią BIO po 6. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
32
Data przydatności
2027-09-30
9062300109365 9062300109365 Hipp
HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
32
HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
4 5
4.5 21 HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
Data przyd. 2028-01-31
4062300461314 4062300461314 Hipp
HiPP Kasza bulgur z warzywami, HiPP Kasza bulgur z warzywami,
cieciorką i wołowiną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przydatności
2027-09-30
9062300037415 9062300037415 Hipp
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
HiPP Kluseczki z pomidorami
5 5
5 9 HiPP Kluseczki z pomidorami
Data przyd. 2028-04-30
4062300316935 4062300316935 Hipp
HiPP Kuskus z warzywami HiPP Kuskus z warzywami
i kurczakiem BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
30
HiPP Kuskus z warzywami
5 5
5 7 HiPP Kuskus z warzywami
Data przyd. 2027-11-30
9062300105442 9062300105442 Hipp
HiPP Makaron z rybą morską HiPP Makaron z rybą morską
i brokułami, po 9. miesiącu 220 g
32,41zł/kg

Cena: 7,13 zł

PLN
1
34
HiPP Makaron z rybą morską
4 5
4.5 12 HiPP Makaron z rybą morską
Data przyd. 2027-12-31
9062300025511 9062300025511 Hipp
HiPP Młoda marchewka z ryżem HiPP Młoda marchewka z ryżem
i cielęciną BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
43
HiPP Młoda marchewka z ryżem
4 5
4.5 17 HiPP Młoda marchewka z ryżem
Data przyd. 2027-12-31
9062300033318 9062300033318 Hipp
HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
HiPP Młode jarzynki z ryżem
4 5
4.5 13 HiPP Młode jarzynki z ryżem
Data przyd. 2027-06-30
9062300106999 9062300106999 Hipp
HiPP Potrawka z ziemniaczkami HiPP Potrawka z ziemniaczkami
i królikiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
113
HiPP Potrawka z ziemniaczkami
4 5
4.5 15 HiPP Potrawka z ziemniaczkami
Data przyd. 2028-01-31
9062300024712 9062300024712 Hipp
HiPP Puree z ziemniaczków HiPP Puree z ziemniaczków
z kukurydzą i indykiem BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
58
HiPP Puree z ziemniaczków
4 5
4.5 9 HiPP Puree z ziemniaczków
Data przyd. 2028-01-31
9062300107002 9062300107002 Hipp
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
70
HiPP Risotto z brokułami
4 5
4.5 15 HiPP Risotto z brokułami
Data przyd. 2028-04-30
9062300033110 9062300033110 Hipp
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
HiPP Risotto z marchewką i indykiem
4 5
4.5 15 HiPP Risotto z marchewką i indykiem
Data przyd. 2027-06-30
9062300091011 9062300091011 Hipp
HiPP młoda marchew z ziemniakami HiPP młoda marchew z ziemniakami
BIO po 4. miesiącu 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
41
HiPP młoda marchew z ziemniakami
4 5
4.5 26 HiPP młoda marchew z ziemniakami
Data przyd. 2027-11-30
9062300123613 9062300123613 Hipp
Hipp Marchewka z ziemniaczkami Hipp Marchewka z ziemniaczkami
i łososiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
55
Hipp Marchewka z ziemniaczkami
4 5
4.5 23 Hipp Marchewka z ziemniaczkami
Data przyd. 2027-10-31
4062300461345 4062300461345 Hipp
Hipp Rigatoni Napoli BIO Hipp Rigatoni Napoli BIO
po 11. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
55
Data przydatności
2028-02-29
9062300130833 9062300130833 Hipp
Hipp Spaghetti z pomidorami Hipp Spaghetti z pomidorami
i mozarellą BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
43
Hipp Spaghetti z pomidorami
5 5
5 6 Hipp Spaghetti z pomidorami
Data przyd. 2027-08-31
8009004810556 8009004810556 Alce Nero
Alce Nero Mieso pstrąg z warzywami Alce Nero Mieso pstrąg z warzywami
bezglutenowe BIO 2x80g po 4. miesiącu 160 g
109,63zł/kg

Cena: 17,54 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-06-30
8009004810549 8009004810549 Alce Nero
Alce Nero Mięso cielęcina Alce Nero Mięso cielęcina
bezglutenowe BIO 2x80g po 4. miesiącu 160 g
114,50zł/kg

Cena: 18,32 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-03-31
5900852060731 5900852060731 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Gulasz drobiowy BoboVita Gulasz drobiowy
z pieczarkami po 15. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
9
BoboVita Gulasz drobiowy
5 5
5 1 BoboVita Gulasz drobiowy
Data przyd. 2028-01-29
5900852068980 5900852068980 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Kaszotto! Kasza bulgur z BoboVita Kaszotto! Kasza bulgur z
indykiem i batatem po 11. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-12-12
5900852063459 5900852063459 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Makaron z morszczukiem BoboVita Makaron z morszczukiem
i warzywami po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-13
5900852076152 5900852076152 BoboVita
BoboVita Makaron z łososiem i BoboVita Makaron z łososiem i
szpinakiem po 7. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-02-19
5900852060748 5900852060748 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Pasta z pomidorami szynką BoboVita Pasta z pomidorami szynką
i papryką po 15. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-09
5900852074899 5900852074899 BoboVita
BoboVita Pomidorowa z cielęciną i BoboVita Pomidorowa z cielęciną i
kluseczkami po 7. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-01-22
5900852074929 5900852074929 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Spaghetti po bolońsku BoboVita Spaghetti po bolońsku
po 11. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-11
5900852076398 5900852076398 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita Zupa kalafiorowa BoboVita Zupa kalafiorowa
z żółtkiem i ziemniaczkami po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2028-03-03
5900852008405 5900852008405 BoboVita
BoboVita obiadek bukiet warzyw BoboVita obiadek bukiet warzyw
z kurczakiem po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
BoboVita obiadek bukiet warzyw
5 5
5 2 BoboVita obiadek bukiet warzyw
Data przyd. 2028-03-30
5900852016769 5900852016769 BoboVita
BoboVita obiadek dynia BoboVita obiadek dynia
z kurczakiem i ziemniaczkami po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
BoboVita obiadek dynia
5 5
5 1 BoboVita obiadek dynia
Data przyd. 2028-02-05
5900852025006 5900852025006 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
BoboVita obiadek kluseczki
5 5
5 3 BoboVita obiadek kluseczki
Data przyd. 2028-05-28
5900852025037 5900852025037 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 2 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2028-07-15
5900852008450 5900852008450 BoboVita
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z delikatną rybą po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 2 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2027-11-19
5900852008382 5900852008382 BoboVita
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 4 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2028-06-01
5900852008474 5900852008474 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
BoboVita obiadek warzywa
5 5
5 3 BoboVita obiadek warzywa
Data przyd. 2028-03-24
5900852926013 5900852926013 BoboVita
BoboVita obiadek warzywa z soczystą BoboVita obiadek warzywa z soczystą
wieprzowiną po 10. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-10-09
5900852924637 5900852924637 BoboVita
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywna potrawka BoboVita obiadek warzywna potrawka
z wołowiną 1-3 lata 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
BoboVita obiadek warzywna potrawka
5 5
5 2 BoboVita obiadek warzywna potrawka
Data przyd. 2027-11-25
4062300465329 4062300465329 Hipp
HiPP BIO Lasagne z warzywami HiPP BIO Lasagne z warzywami
po 12. miesiącu 250 g
49,96zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-02-10
4062300375307 4062300375307 Hipp
HiPP BIO od pokoleń Paella HiPP BIO od pokoleń Paella
z kolorowymi warzywami i kurczakiem po 12. miesiącu 250 g
49,96zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-08-20
4062300375178 4062300375178 Hipp
HiPP BIO od pokoleń Spaghetti HiPP BIO od pokoleń Spaghetti
Bolognese po 12. miesiącu 250 g
49,96zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-09-01
4062300375253 4062300375253 Hipp
HiPP BIO od pokoleń, Jarzynki HiPP BIO od pokoleń, Jarzynki
z ziemniakami i delikatnym schabem po 12. miesiącu 250 g
49,96zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2027-05-17
4062300375284 4062300375284 Hipp
HiPP Kluseczki z dzikim łososiem w HiPP Kluseczki z dzikim łososiem w
sosie ziołowo-śmietanowym po 12. miesiącu 250 g
49,96zł/kg

Cena: 12,49 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2027-08-29
4062300375215 4062300375215 Hipp
Hipp Makaronowe literki z sosem Hipp Makaronowe literki z sosem
Bolognese BIO po 12. miesiącu 250 g
57,04zł/kg

Cena: 14,26 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-09-15
7640104952695 7640104952695 Holle
Holle Mięso z kurczaka Holle Mięso z kurczaka
bezglutenowe BIO po 4. miesiącu 125 g
82,72zł/kg

Cena: 10,34 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2029-05-30
7640230491730 7640230491730 Holle
Holle Obiadek marchew - ziemniak - Holle Obiadek marchew - ziemniak -
wołowina bez dodatku cukrów bezglutenowy BIO po 5. miesiącu 190 g
44,63zł/kg

Cena: 8,48 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-06-01
8586019160291 8586019160291 Ovko
Ovko Ekologiczny przecier mix Ovko Ekologiczny przecier mix
warzyw z ryżem BIO po 8. miesiącu 90 g
57,67zł/kg

Cena: 5,19 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-16
8586019160277 8586019160277 Ovko
Ovko Ekologiczny przecier Ovko Ekologiczny przecier
brokuł,ziemniak BIO po 6. miesiącu 90 g
57,67zł/kg

Cena: 5,19 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-07-16
8586019160284 8586019160284 Ovko
Ovko Ekologiczny przecier Ovko Ekologiczny przecier
ziemniak,groszek,cukinia BIO po 6. miesiącu 90 g
57,67zł/kg

Cena: 5,19 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-01
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5