Alce Nero Mięso cielęcina bezglutenowe BIO 2x80g, po 4. miesiącu

Alce Nero

Smaczny obiadek, który możesz podawać dzieciom od 4 miesiąca życia. Świetnie spisze się w trasie jako gotowe danie. Ma gładką i przyjemną konsystencję. Produkt nie jest dodatkowo dosładzany i nie zawiera glutenu. Postaw na bardzo ciekawą mieszankę składników i zapewnij dziecku zdrowe jedzenie.

Alce Nero Mięso cielęcina bezglutenowe BIO 2x80gAlce Nero Mięso cielęcina bezglutenowe BIO 2x80g
BIO
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-03-31

pojemność

cena za kilogram

114,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004810549

8009004810549

Cena: 18,32 zł

18.32 PLN 2028-03-31 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Mięso cielęcina bezglutenowe BIO 2x80g firmy Alce Nero.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Alce Nero:

woda, mięso cielęce* (40 %), skrobia ryżowa*, sok z cytryny*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 344 kJ/ 82 kcal
Tłuszcz: 3,1 g
w tym kwasy nasycone: 1,6 g
Węglowodany: 5,2 g
w tym cukry: 0 g
Błonnik: 0 g
Białko: 8,3 g
Sól: 0,07 g
Sód: 28 mg


Producent marki Alce Nero opisuje Mięso cielęcina bezglutenowe BIO 2x80g tak:

Smaczny obiadek, który możesz podawać dzieciom od 4 miesiąca życia. Świetnie spisze się w trasie jako gotowe danie. Ma gładką i przyjemną konsystencję. Produkt nie jest dodatkowo dosładzany i nie zawiera glutenu. Postaw na bardzo ciekawą mieszankę składników i zapewnij dziecku zdrowe jedzenie.


inne produkty w kategorii obiadki

Wyrób firmy Alce Nero o nazwie Mięso cielęcina bezglutenowe BIO 2x80g został przypisany do kategorii obiadki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Alce Nero Mieso pstrąg z warzywami Alce Nero Mieso pstrąg z warzywami
bezglutenowe BIO 2x80g po 4. miesiącu 160 g
109,63zł/kg

Cena: 17,54 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-06-30
HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-04-30
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24

inne produkty marki Alce Nero

Firma Alce Nero prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 20 kwietnia 2012 - aktualnie dostępnych jest 62 produktów marki Alce Nero.

Alce Nero Espresso kawa mielona Alce Nero Espresso kawa mielona
BIO 100% arabica 250 g
190,32zł/kg

Cena: 47,58 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-17
Alce Nero Moka kawa mielona BIO Alce Nero Moka kawa mielona BIO
100% arabica 250 g
181,76zł/kg

Cena: 45,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-10
Alce Nero Forte Moka strong BIO Alce Nero Forte Moka strong BIO
kawa mielona 250 g
191,96zł/kg

Cena: 47,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-17
Alce Nero makaron semolinowy razowy Alce Nero makaron semolinowy razowy
fusilli BIO 500 g
18,78zł/kg

Cena: 9,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-17
Alce Nero Makaron Spaghetti Alce Nero Makaron Spaghetti
z płaskurki razowy BIO 500 g
30,34zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-28
Alce Nero makaron Penne z Alce Nero makaron Penne z
płaskurki razowy BIO 500 g
31,02zł/kg

Cena: 15,51 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2029-04-09
Alce Nero makaron Penne Rigate Alce Nero makaron Penne Rigate
Farro z płaskurki BIO 500 g
32,26zł/kg

Cena: 16,13 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-08-22
Alce Nero makaron Fusilli Alce Nero makaron Fusilli
trójkolorowy świderki BIO 500 g
23,64zł/kg

Cena: 11,82 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-04-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5