wiek dziecka:
marka:
4062300473492 4062300473492 Hipp
HiPP BIO Batonik owsiany HiPP BIO Batonik owsiany
brzoskwinie od 3 lat 100 g
222,10zł/kg

Cena: 22,21 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-01-21
4062300473461 4062300473461 Hipp
HiPP BIO Batonik owsiany truskawki HiPP BIO Batonik owsiany truskawki
- maliny 5x20g od 3 lat 100 g
222,10zł/kg

Cena: 22,21 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-02
4062300454101 4062300454101 Hipp
HiPP BIO Chrupiące kółka HiPP BIO Chrupiące kółka
wielozbożowe po 15. miesiącu 120 g
103,25zł/kg

Cena: 12,39 zł

PLN
1
19
HiPP BIO Chrupiące kółka
5 5
5 2 HiPP BIO Chrupiące kółka
Data przyd. 2027-05-04
4062300482197 4062300482197 Hipp
HiPP BIO Ekologiczne wafelki HiPP BIO Ekologiczne wafelki
zbożowe mango od 8. miesiąca 23 g
284,35zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
28
Data przydatności
2027-02-16
4062300482166 4062300482166 Hipp
HiPP BIO Ekologiczne wafelki HiPP BIO Ekologiczne wafelki
zbożowe- truskawkowe po 8. miesiącu 23 g
338,26zł/kg

Cena: 7,78 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2027-07-02
4062300404113 4062300404113 Hipp
HiPP Batonik Musli Przyjaciel HiPP Batonik Musli Przyjaciel
Jabłka-Brzoskwinie ze zbożami BIO od 1. roku 20 g
224,50zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
47
HiPP Batonik Musli Przyjaciel
5 5
5 1 HiPP Batonik Musli Przyjaciel
Data przyd. 2027-06-08
4062300404144 4062300404144 Hipp
HiPP Batonik Musli Przyjaciel HiPP Batonik Musli Przyjaciel
Jabłka-Wanilia z maślanymi ciasteczkami BIO po 12. miesiącu 20 g
224,50zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
46
HiPP Batonik Musli Przyjaciel
5 5
5 1 HiPP Batonik Musli Przyjaciel
Data przyd. 2027-06-09
4062300298132 4062300298132 Hipp
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
Banany-Wiśnie-Jogurt BIO po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
56
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
5 5
5 1 HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
Data przyd. 2027-04-29
9062300130635 9062300130635 Hipp
HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
5 5
5 4 HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
Data przyd. 2027-08-04
9062300130659 9062300130659 Hipp
HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 34 g
192,35zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
54
HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
5 5
5 2 HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
Data przyd. 2027-07-30
4062300440951 4062300440951 Hipp
HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
39
HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO
3 5
3 1 HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO
Data przyd. 2027-08-06
4062300473522 4062300473522 Hipp
HiPP Serduszka owsiane, Maślane HiPP Serduszka owsiane, Maślane
ciasteczka - wanilia BIO od 3 lat 40 g
199,75zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
28
Data przydatności
2027-05-07
4062300473553 4062300473553 Hipp
HiPP Serduszka owsiane, Truskawki- HiPP Serduszka owsiane, Truskawki-
Maliny BIO od 3 lat 40 g
199,75zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2027-03-06
4062300447806 4062300447806 Hipp
Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel
Jabłka - Banany - Maliny po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
28
Data przydatności
2027-07-07
4062300447943 4062300447943 Hipp
Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel Hipp Batonik Owocowy Przyjaciel
Banany - Jabłka po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
28
Data przydatności
2027-07-03
4062300448087 4062300448087 Hipp
Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
zbożowe z sokami zagęszczonymi po 12. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-09
4062300256385 4062300256385 Hipp
HiPP Chrupiące musli HiPP Chrupiące musli
z bananami i truskawkami BIO po 15. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
31
HiPP Chrupiące musli
5 5
5 2 HiPP Chrupiące musli
Data przyd. 2027-09-30
4062300294585 4062300294585 Hipp
HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO
po 12. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
7
HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO
5 5
5 1 HiPP Musli 7 zbóż z bananami BIO
Data przyd. 2027-07-31
4062300294523 4062300294523 Hipp
HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO
po 10. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-09-30
4062300378391 4062300378391 Hipp
HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO HiPP Musli Truskawki-Maliny BIO
od 10. miesiąca 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2027-06-30
4260133236325 4260133236325 Fruchtbar
P R Z E C E N A -10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Fruchtbar Chrupki
5 5
5 1 Fruchtbar Chrupki
Data przyd. 2026-12-20
4260133231184 4260133231184 Fruchtbar
P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Ekologiczne śniadaniowe Fruchtbar Ekologiczne śniadaniowe
chrupki owsiane pełnoziarniste kakaowe po 12. miesiącu 125 g
57,12zł/kg

Cena: 7,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-23
5900852048272 5900852048272 BoboVita
BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa
kukurydziane wyśmienicie bananowe po 7. miesiącu 20 g
241,50zł/kg

Cena: 4,83 zł

PLN
1
2
BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa
5 5
5 4 BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa
Data przyd. 2027-07-06
5900852069666 5900852069666 BoboVita
BoboVita Małe Odkrycia Krakersy BoboVita Małe Odkrycia Krakersy
zwierzątkowe puzzle groszek z nutą bazylii po 15. miesiącu 105 g
95,14zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
30
Data przydatności
2027-01-20
5900852069642 5900852069642 BoboVita
BoboVita Małe Odkrycia Krakersy BoboVita Małe Odkrycia Krakersy
zwierzątkowe puzzle pomidor z nutą bazylii po 15. miesiącu 105 g
95,14zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
29
Data przydatności
2027-01-20
4260618523186 4260618523186 Freche Freunde
Freche Freunde Owoce jagodowe Freche Freunde Owoce jagodowe
liofilizowane dla dzieci bezglutenowe BIO 10 g
1 418,00zł/kg

Cena: 14,18 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-19
4260133234727 4260133234727 Fruchtbar
FruchtBar Ekologiczne chrupki FruchtBar Ekologiczne chrupki
śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe po 12. miesiącu 125 g
126,88zł/kg

Cena: 15,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-30
4260133236127 4260133236127 Fruchtbar
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
4260133236387 4260133236387 Fruchtbar
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
4260133234918 4260133234918 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka
orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8. miesiącu 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-25
4260133232259 4260133232259 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczne chrupki Fruchtbar Ekologiczne chrupki
kukurydziane serowe po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-12
4260133231399 4260133231399 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
orkiszowe z nadzieniem owocowym, borówka, jabłko 132 g
119,39zł/kg

Cena: 15,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-17
4260133231290 4260133231290 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
owsiano-pszenne z truskawkami, bananem i jabłkiem od 8. miesiąca 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-06
4260133231351 4260133231351 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczne paluchy Fruchtbar Ekologiczne paluchy
wielozbożowe truskawkowo-bananowe od 8. miesiąca 30 g
289,33zł/kg

Cena: 8,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-05
4260133231238 4260133231238 Fruchtbar
Fruchtbar Ekologiczne prasowane Fruchtbar Ekologiczne prasowane
owoce z płatkami owsianymi po 12. miesiącu 40 g
191,75zł/kg

Cena: 7,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
7640104959519 7640104959519 Holle
Holle Sucharki orkiszowe Holle Sucharki orkiszowe
pełnoziarniste BIO po 6. miesiącu 200 g
75,85zł/kg

Cena: 15,17 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-11
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5