BoboVita Pomidorowa z cielęciną i kluseczkami, po 7. miesiącu

BoboVita

BoboVita Pomidorowa z cielęciną i kluseczkami po 7 miesiącu 190 g

Marka

BoboVita

Marka producenta

Marka - Nutricia

Marka standaryzowana

Marka - BoboVita

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Produkt dla niemowląt i małych dzieci: pomidorowa z cielęciną i kluseczkami. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany, częściowo przetarty z małymi kawałkami.

BoboVita Pomidorowa z cielęciną i kluseczkamiBoboVita Pomidorowa z cielęciną i kluseczkami
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-22

pojemność

cena za kilogram

42,05 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852074899

5900852074899

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-01-22 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Pomidorowa z cielęciną i kluseczkami firmy BoboVita.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Pomidorowa z cielęciną i kluseczkami marki BoboVita:

warzywa 60 % (odtworzony przecier pomidorowy 28 %, marchewka 17 %, pietruszka, por 5 %, cebula)

gotowany makaron 15 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku)

woda użyta do przygotowania

mięso cielęce 8 %

odtworzone mleko pełne

olej rzepakowy

natka pietruszki

czosnek

pieprz czarny


Wartości odżywcze
 100 g produktu
Wartość energetyczna 268/64 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym: 2,2 g
- kwasy nasycone 0,3 g
Węglowodany, w tym: 7,2 g
- cukry 2,7 g
Błonnik 1,4 g
Białko 3,1 g
Sól 0,05 g
kwas α-linolenowy (ALA) 0,12 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Producent marki BoboVita opisuje Pomidorowa z cielęciną i kluseczkami tak:

BoboVita Pomidorowa z cielęciną i kluseczkami po 7 miesiącu 190 g

Marka

BoboVita

Marka producenta

Marka - Nutricia

Marka standaryzowana

Marka - BoboVita

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Produkt dla niemowląt i małych dzieci: pomidorowa z cielęciną i kluseczkami. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany, częściowo przetarty z małymi kawałkami.


inne produkty w kategorii obiadki

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak BoboVita Pomidorowa z cielęciną i kluseczkami do kategorii obiadki.

BoboVita obiadek bukiet warzyw BoboVita obiadek bukiet warzyw
z kurczakiem po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-30
HiPP Młoda marchewka z ryżem HiPP Młoda marchewka z ryżem
i cielęciną BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2027-12-31
HiPP Potrawka z ziemniaczkami HiPP Potrawka z ziemniaczkami
i królikiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
113
Data przyd. 2028-01-31
HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem HiPP Dynia z jabłkiem i indykiem
BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-01-31
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z delikatną rybą po 8. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-11-19
BoboVita obiadek dynia BoboVita obiadek dynia
z kurczakiem i ziemniaczkami po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-02-05
Hipp Marchewka z ziemniaczkami Hipp Marchewka z ziemniaczkami
i łososiem po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2028-03-31
HiPP Puree z ziemniaczków HiPP Puree z ziemniaczków
z kukurydzą i indykiem BIO po 5. miesiącu 190 g
36,05zł/kg

Cena: 6,85 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki BoboVita

Firma BoboVita prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 85 produktów marki BoboVita.

BoboVita kaszka mleczno-ryżowa BoboVita kaszka mleczno-ryżowa
3 owoce Smaczna Kolacja po 6. miesiącu 230 g
45,17zł/kg

Cena: 10,39 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-11-12
BoboVita kaszka ryżowa malina BoboVita kaszka ryżowa malina
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2027-10-09
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita kaszka ryżowa banan BoboVita kaszka ryżowa banan
po 6. miesiącu 180 g
46,83zł/kg

Cena: 8,43 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-06
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek kluseczki BoboVita obiadek kluseczki
z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-28
kup 6 - otrzymasz rabat 15%
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z kurczakiem w pomidorach po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-03-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5