HiPP Serduszka owsiane, Maślane ciasteczka - wanilia BIO, od 3 lat

Hipp
HiPP Serduszka owsiane, Maślane  ciasteczka - wanilia BIOHiPP Serduszka owsiane, Maślane  ciasteczka - wanilia BIO
BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-07

pojemność

cena za kilogram

199,75 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4062300473522

4062300473522

Cena: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-05-07 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Owocowo-zbożowe serduszka dla dzieci po 3. roku marki Hipp?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Owocowo-zbożowe serduszka dla dzieci po 3. roku marki Hipp:

pełnoziarniste płatki owsiane* 36 %, zagęszczony sok jabłkowy* 17 %, zagęszczony sok winogronowy* 12 %, olej słonecznikowy*, płatki bananowe* 11 %, zmielone herbatniki maślane* 8 % [mąka pszenna*, słodka serwatka w proszku* (z mleka*), masło* 0,8 %, skrobia pszenna*], płatki owsiane* 3 %, przecier z guawy*, wyciąg z wanilii, *z rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
wartość energetyczna1783 kJ (425 kcal)
tłuszcz15,5 g
w tym kwasy nasycone2,2 g
węglowodany62,7 g
w tym cukry29,0 g
błonnik4,1 g
białko6,5 g
sól<0,05 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Hipp opisuje Owocowo-zbożowe serduszka dla dzieci po 3. roku tak:

Niebezpieczeństwo zadławienia: nie podawaj, gdy dziecko leży. Serduszka powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka. Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.
Marka:HiPP
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Owocowo-zbożowe serduszka dla dzieci po 3. roku.
Pozostałe informacje:Pakowano w atmosferze ochronnej. Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE - DE-ÖKO-006 rolnictwo UE/spoza UE
Przechowywanie:Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Zużyj w ciągu kilku dni. Najlepiej spożyć przed: data obok naklejki.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

Produkt Owocowo-zbożowe serduszka dla dzieci po 3. roku firmy Hipp znajduje się w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batoniki, ciasteczka, wafelki, musli:

Fruchtbar Ekologiczne prasowane Fruchtbar Ekologiczne prasowane
owoce z płatkami owsianymi po 12. miesiącu 40 g
191,75zł/kg

Cena: 7,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
HiPP Serduszka owsiane, Truskawki- HiPP Serduszka owsiane, Truskawki-
Maliny BIO od 3 lat 40 g
199,75zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
23
Data przydatności
2027-03-06
HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-04
HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 34 g
192,35zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-07-30
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
Banany-Wiśnie-Jogurt BIO po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
56
Data przyd. 2027-04-29
HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO
po 10. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-09-30
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04

inne produkty marki Hipp

Poznaj produkty marki Hipp - w aktualnej ofercie mamy 173 produktów Hipp.

HiPP Młode jarzynki z ryżem HiPP Młode jarzynki z ryżem
i cielęciną BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
37
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Risotto z marchewką i indykiem HiPP Risotto z marchewką i indykiem
BIO po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2027-06-30
HiPP Kluseczki z pomidorami HiPP Kluseczki z pomidorami
i cielęciną BIO po 9. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
40
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO HiPP Sok Jabłka-Winogrona BIO
po 4. miesiącu 200 ml
28,70zł/l

Cena: 5,74 zł

PLN
1
52
Data przyd. 2028-06-30
HiPP zupka jarzynowa HiPP zupka jarzynowa
krem BIO 125 g
41,12zł/kg

Cena: 5,14 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2028-02-29
HiPP Risotto z brokułami HiPP Risotto z brokułami
i królikiem po 7. miesiącu 220 g
33,59zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
70
Data przyd. 2028-04-30
HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe HiPP Musli jabłkowo-truskawkowe
z jogurtem BIO po 9. miesiącu 160 g
42,44zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-03-31
HiPP Herbatka z dzikiej róży HiPP Herbatka z dzikiej róży
z sokiem z czerwonych owoców BIO po 4. miesiącu 500 ml
16,98zł/l

Cena: 8,49 zł

PLN
1
123
Data przyd. 2028-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5