Fruchtbar Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe, od 8. miesiąca

Fruchtbar Paluchy wielozbożowe dla dzieci kukurydziano-orkiszowo-jaglane z bananem i truskawami. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.
Fruchtbar Ekologiczne paluchy  wielozbożowe truskawkowo-bananoweFruchtbar Ekologiczne paluchy  wielozbożowe truskawkowo-bananowe
BIO
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-05

pojemność

cena za kilogram

289,33 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133231351

4260133231351

Cena: 8,68 zł

8.68 PLN 2027-03-05 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Fruchtbar Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe firmy Fruchtbar?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Fruchtbar:

mąka kukurydziana* 62 %, olej słonecznikowy* 12 %, mąka ORKISZOWA pełnoziarnista* 8 %, maka jaglana* 6 %, banany w proszku* 6 %, OWIES* 3 %, truskawki w proszku* 2 %, * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g. produktu:
wartość energetyczna1860 kJ/442 kcal
tłuszcz14 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe1,3 g
węglowodany70 g
w tym cukry4,7 g
błonnik3,8 g
białko6,9 g
sól<0,01 g
sód<0,005 g

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Fruchtbar opisuje Fruchtbar Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe tak:

Paluchy wielozbożowe dla dzieci kukurydziano-orkiszowo-jaglane z bananem i truskawami. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100 % składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru. Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:OSTRZEŻENIE: NIE POZOSTAWIAĆ SPOŻYWANIA BEZ NADZORU DOROSŁYCH ANI W POZYCJI LEŻĄCEJ, ABY DZIECKO SIĘ NIE ZAKRZTUSIŁO.
Marka:FruchtBar
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - GB-ORG-02
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej i suchym miejscu. Najlepiej spożyć przed: data obok kodu kreskowego.
Przygotowanie i stosowanie:Produkt do spożycia powyżej 8 miesiąca życia.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:jufico GmbH Justus-von-Liebig-Ring 4 D-82152 Krailling +49 (0) 89 2154108-16
Adres zwrotny:jufico GmbH Justus-von-Liebig-Ring 4 D-82152 Krailling +49 (0) 89 2154108-16

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

Produkt Fruchtbar Ekologiczne paluchy wielozbożowe truskawkowo-bananowe firmy Fruchtbar znajduje się w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batoniki, ciasteczka, wafelki, musli:

HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-04
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
P R Z E C E N A -10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
Fruchtbar Ekologiczne chrupki Fruchtbar Ekologiczne chrupki
kukurydziane serowe po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-12
HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO HiPP Malinowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
39
Data przyd. 2027-08-06
Hipp Mini Dinos BIO Chrupki Hipp Mini Dinos BIO Chrupki
zbożowe z sokami zagęszczonymi po 12. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-09
Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka
orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8. miesiącu 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-25

inne produkty marki Fruchtbar

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Fruchtbar? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
owsiano-pszenne z truskawkami, bananem i jabłkiem od 8. miesiąca 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-06
Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Fruchtbar Makaron z pszenicy durum
Pomidory i Szpinak BIO po 12. miesiącu 300 g
42,23zł/kg

Cena: 12,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-27
P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża
brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6. miesiącu 100 g
28,70zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
FruchtBar Ekologiczne chrupki FruchtBar Ekologiczne chrupki
śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe po 12. miesiącu 125 g
126,88zł/kg

Cena: 15,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-30
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
gujawa, papaja, mango, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-06
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami, arbuz, truskawka, jabłko, gruszka po 6. miesiącu 100 g
69,90zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-19
Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
orkiszowe z nadzieniem owocowym, borówka, jabłko 132 g
119,39zł/kg

Cena: 15,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-17
P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Ekologiczne śniadaniowe Fruchtbar Ekologiczne śniadaniowe
chrupki owsiane pełnoziarniste kakaowe po 12. miesiącu 125 g
57,12zł/kg

Cena: 7,14 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5