Tarczyński parówki 100% z szynki

Czy warto kupić produkt Parówki z szynki. Wyrób wieprzowy, homogenizowany, wędzony, parzony marki Tarczyński?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Tarczyński parówki 100% z szynki? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1204 kJ / 291 kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,4 g |
| Węglowodany | 1,3 g |
| - w tym cukry | 1,1 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 2,1 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Tarczyński opisuje Parówki z szynki. Wyrób wieprzowy, homogenizowany, wędzony, parzony tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Parówki z szynki. Wyrób wieprzowy, homogenizowany, wędzony, parzony firmy Tarczyński. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Wyrób firmy Tarczyński o nazwie Parówki z szynki. Wyrób wieprzowy, homogenizowany, wędzony, parzony został przypisany do kategorii kiełbasy, parówki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 10,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_100_polskiej_szynki/107001.htmlCena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Kielbaski_biale_sniadaniowe_100_miesa/114554_2427271_776.html2026-05-27
mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, susz z owoców aceroli
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Slaskie_kielbaski_sniadaniowe_100_polskiego_miesa/114555.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego), sól, przyprawy, glukoza, cukier, naturalne aromaty, ekstrakty przypraw, susz z owoców aceroli. (...)
Cena: 8,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Pikantne_kielbaski_sniadaniowe_100_miesa/128479.html2026-06-14
mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano z 171 g mięsa (w tym 30 g mięsa wieprzowego z szynki)), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwując(...)
Cena: 16,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_klasyczne_z_szynka/23485.htmlmięso 90 % (w tym: mięso z kurczaka 85 %, mięso cielęce 5 %), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_parowki_drobiowocielece_wedzone_i_parzone._90_miesa/32923.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy i (...)
Cena: 9,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_polskie/69582.htmlinne produkty marki Tarczyński
Poznaj produkty marki Tarczyński - w aktualnej ofercie mamy 9 produktów Tarczyński.
mięso z kurczaka, mięso z indyka, skrobia, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 145 g mięsa drobiowego (w tym 111 g mięsa z kurcz(...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Gryzzale_Kabanoski_drobiowe/85015.htmlmięso wieprzowe, skrobia, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca(...)
Cena: 10,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Kabanosy_Exclusive_Paluszki_wieprzowe/101251.htmlmięso z kurczaka, sól, przyprawy, acerola w proszku, aromaty naturalne, Ze 100 g mięsa z kurczaka wyprodukowano 100 g produktu
Cena: 9,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Naturalnie_parowki_100_z_kurczaka/102222.htmlfilet z piersi kurczaka 90 %, tłuszcz z kurczaka, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko z kurczaka, przeciwutl(...)
Cena: 8,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_parowki_z_fileta_kurczaka/102233.htmlfilet z piersi indyka 90 %, tłuszcz z indyka, sól, skrobia, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sod(...)
Cena: 9,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Parowki_premium_z_fileta_z_indyka/111313.htmlmięso z szynki wieprzowej, mięso cielęce, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 160 g mięsa (w tym 152 g mięsa z szynki wieprzowej(...)
Cena: 6,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_kabanosy_wieprzowe_Gryzzale/102236_2429566_640.html






Koszyk z zakupami