Tarczyński parówki z fileta kurczaka

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Parówki z fileta z kurczaka. Wyrób drobiowy, homogenizowany, wędzony, parzony firmy Tarczyński.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Tarczyński:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1004 kJ/ 242 kcal |
| Tłuszcz | 19 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Węglowodany | 4,3 g |
| - w tym cukry | 0,9 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 2,1 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Tarczyński opisuje Parówki z fileta z kurczaka. Wyrób drobiowy, homogenizowany, wędzony, parzony tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Parówki z fileta z kurczaka. Wyrób drobiowy, homogenizowany, wędzony, parzony firmy Tarczyński? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
- Marek , 2025-08-29 14:43:10Bardzo smaczne.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Wyrób firmy Tarczyński o nazwie Parówki z fileta z kurczaka. Wyrób drobiowy, homogenizowany, wędzony, parzony został przypisany do kategorii kiełbasy, parówki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano z 171 g mięsa (w tym 30 g mięsa wieprzowego z szynki)), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwując(...)
Cena: 16,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_klasyczne_z_szynka/23485.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Dobrusie_Parowki_100_polskiej_szynki/109646.htmlMięso wieprzowe z szynki 90%, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw,białko wieprzowe (kolagenowe).
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokoliki_Paroweczki_z_szynki/112247_2430159_831.html2026-06-14
mięso 71 % (w tym: mięso wieprzowe 51 %, mięso z kurczaka 20 %), woda, sól, skrobia ziemniaczana, białko wieprzowe kolagenowe, glukoza, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw,(...)
Cena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Berlinki_Classic_Parowki/125869.htmlmięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.htmlmięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, glukoza, cukier, koncentrat buraka ćwikłowego, barwnik: kwas karminowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja k(...)
Cena: 10,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Salami_Sokolow/20871.htmlmięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, posypka (3 %) (zawiera: pieprz czarny łamany, żelatynę wieprzową, substancję konserwującą: sorbinian potasu), sól, przyprawy w tym aromaty (...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Salami_w_obsypce_Texas/31162.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe, sól, przyprawy naturalne, cukier, substancja konserwująca-azotyn sodu. 100g produktu wyprodukowano z 94g mięsa wieprzowego i 22g mięsa wołoweg(...)
Cena: 19,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Kummer_Kielbasa_wiejska/35445.html2026-06-09
inne produkty marki Tarczyński
Czy znasz już markę Tarczyński? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Tarczyński od 30 kwietnia 2008.
mięso wieprzowe, skrobia, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca(...)
Cena: 10,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Kabanosy_Exclusive_Paluszki_wieprzowe/101251.html






Koszyk z zakupami