Tarczyński Naturalnie parówki 100% z kurczaka

Oglądasz produkt o nazwie Parówki z kurczaka. Wyrób drobiowy, homogenizowany, wędzony, parzony firmy Tarczyński.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Tarczyński:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 903 kJ/ 217 kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Węglowodany | 2,0 g |
| - w tym cukry | <0,5 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 2,2 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Tarczyński opisuje Parówki z kurczaka. Wyrób drobiowy, homogenizowany, wędzony, parzony tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Parówki z kurczaka. Wyrób drobiowy, homogenizowany, wędzony, parzony firmy Tarczyński. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Tarczyński Naturalnie parówki 100% z kurczaka do kategorii kiełbasy, parówki.
mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Dobrusie_Parowki_100_polskiej_szynki/109646.htmlfilet z piersi indyka 90 %, tłuszcz z indyka, sól, skrobia, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sod(...)
Cena: 9,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Parowki_premium_z_fileta_z_indyka/111313.htmlmięso 90 % (w tym: mięso z kurczaka 85 %, mięso cielęce 5 %), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_parowki_drobiowocielece_wedzone_i_parzone._90_miesa/32923.htmlfilet z piersi kurczaka 90 %, tłuszcz z kurczaka, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko z kurczaka, przeciwutl(...)
Cena: 8,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_parowki_z_fileta_kurczaka/102233.htmlmięso wieprzowe z szynki 90 %, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw, białko wieprzowe (kolagenowe)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_Paroweczki_mini_z_szynki/111064.htmlMięso wieprzowe z szynki 90%, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw,białko wieprzowe (kolagenowe).
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokoliki_Paroweczki_z_szynki/112247_2430159_831.html2026-06-14
mięso 90 % (w tym: mięso z kurczaka 85 %, mięso cielęce 5 %), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_Paroweczki_foodbolowki/113763.htmlinne produkty marki Tarczyński
Poznaj produkty marki Tarczyński - w aktualnej ofercie mamy 9 produktów Tarczyński.
mięso z kurczaka, mięso z indyka, skrobia, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 145 g mięsa drobiowego (w tym 111 g mięsa z kurcz(...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Gryzzale_Kabanoski_drobiowe/85015.htmlmięso wieprzowe, skrobia, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca(...)
Cena: 10,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Kabanosy_Exclusive_Paluszki_wieprzowe/101251.htmlmięso z szynki wieprzowej, mięso cielęce, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 160 g mięsa (w tym 152 g mięsa z szynki wieprzowej(...)
Cena: 4,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_kabanosy_wieprzowe_Gryzzale/102236_2429566_480.html






Koszyk z zakupami