Tarczyński Roślinne kabanosy oryginalne

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Rośl-inne kabanosy oryginalne. Wyrób roślinny na bazie białka sojowego, wędzony, parzony, suszony, wzbogacany w żelazo i witaminę B12 marki Tarczyński?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Rośl-inne kabanosy oryginalne. Wyrób roślinny na bazie białka sojowego, wędzony, parzony, suszony, wzbogacany w żelazo i witaminę B12 marki Tarczyński:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1671 kJ / 402 kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Węglowodany | 14 g |
| - w tym cukry | 4,1 g |
| Błonnik | 7,5 g |
| Białko | 22 g |
| Sól | 2,9 g |
| Witamina B12 | 0,94 µg (38 %)* |
| Żelazo | 5,3 mg (38 %)* |
| *DRWS - Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osób dorosłych). | |
| Opakowanie stanowi 2 porcje produktu. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Tarczyński opisuje Rośl-inne kabanosy oryginalne. Wyrób roślinny na bazie białka sojowego, wędzony, parzony, suszony, wzbogacany w żelazo i witaminę B12 tak:
inne produkty marki Tarczyński
Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Tarczyński, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
mięso z kurczaka, mięso z indyka, skrobia, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 145 g mięsa drobiowego (w tym 111 g mięsa z kurcz(...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Gryzzale_Kabanoski_drobiowe/85015.htmlmięso z szynki wieprzowej, sól, przyprawy, acerola w proszku, aromaty naturalne, Ze 100 g mięsa z szynki wieprzowej wyprodukowano 100 g produktu
Cena: 9,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_parowki_100_z_szynki/98259.htmlmięso wieprzowe, skrobia, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca(...)
Cena: 10,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Kabanosy_Exclusive_Paluszki_wieprzowe/101251.htmlmięso z kurczaka, sól, przyprawy, acerola w proszku, aromaty naturalne, Ze 100 g mięsa z kurczaka wyprodukowano 100 g produktu
Cena: 9,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Naturalnie_parowki_100_z_kurczaka/102222.htmlfilet z piersi kurczaka 90 %, tłuszcz z kurczaka, skrobia, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, białko z kurczaka, przeciwutl(...)
Cena: 8,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_parowki_z_fileta_kurczaka/102233.htmlmięso z szynki wieprzowej, mięso cielęce, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 160 g mięsa (w tym 152 g mięsa z szynki wieprzowej(...)
Cena: 6,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_kabanosy_wieprzowe_Gryzzale/102236_2429566_640.htmlfilet z piersi indyka 90 %, tłuszcz z indyka, sól, skrobia, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sod(...)
Cena: 9,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczynski_Parowki_premium_z_fileta_z_indyka/111313.html






Koszyk z zakupami