Szubryt Smalec wiejski z cebulką "Czysta etykieta"

Szubryt
51Szubryt Smalec wiejski z cebulką "Czysta etykieta"
Produkt z czystą etykietą. Konserwa tłuszczowa sterylizowana, wyprodukowana z tłuszczu wieprzowego z dodatkiem cebuli, skwarek, mięsa wieprzowego, smarowna. Do wyprodukowania 100g produktu użyto: 90g tłuszczu wieprzowego, 14g cebuli, 9g mięsa wieprzowego.
Szubryt Smalec wiejski z cebulką  Szubryt Smalec wiejski z cebulką
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-07-13

pojemność

cena za kilogram

46,56 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190371010

5906190371010

Cena: 8,38 zł

8.38 PLN 2028-07-13 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Smalec wiejski z cebulką "Czysta etykieta" firmy Szubryt.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Smalec wiejski z cebulką "Czysta etykieta" marki Szubryt:

Tłuszcz wieprzowy, cebula, mięso wieprzowe, sól, przyprawy. 100 g produktu otrzymano z 90 g tłuszczu wieprzowego, 14 g cebuli świeżej, 9 g mięsa wieprzowego. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, mleko łącznie z laktozą, jaja, seler, soję, gorczycę.
Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 3204 kJ / 778 kcal; tłuszcz 83 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 32 g; węglowodany 0,9 g, w tym cukry <0,5 g; białko 7,6 g; sól 1,1 g.

Producent marki Szubryt opisuje Smalec wiejski z cebulką "Czysta etykieta" tak:

Produkt z czystą etykietą. Konserwa tłuszczowa sterylizowana, wyprodukowana z tłuszczu wieprzowego z dodatkiem cebuli, skwarek, mięsa wieprzowego, smarowna. Do wyprodukowania 100g produktu użyto: 90g tłuszczu wieprzowego, 14g cebuli, 9g mięsa wieprzowego.

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Smalec wiejski z cebulką "Czysta etykieta" firmy Szubryt? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii smalec

    Wyrób firmy Szubryt o nazwie Smalec wiejski z cebulką "Czysta etykieta" został przypisany do kategorii smalec. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Smak Eko Smalczyk z mięsem i Smak Eko Smalczyk z mięsem i
    cebulką BIO 180 g
    61,06zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-04-30
    Agrico Smalec z mięsem Agrico Smalec z mięsem
    Data przyd. 2029-07-28
    Agii Smalec wyborowy kostka Agii Smalec wyborowy kostka
    200 g
    14,95zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-07-21
    Spichlerz Rusiecki Smalec Spichlerz Rusiecki Smalec
    z mięskiem i boczkiem 160 g
    40,75zł/kg

    Cena: 6,52 zł

    PLN
    1
    51
    Data przyd. 2027-11-24
    Smalec wyborowy Smalec wyborowy
    200 g
    14,05zł/kg

    Cena: 2,81 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-05-08
    Szubryt Smalec z mięsem i cebulką Szubryt Smalec z mięsem i cebulką
    160 g
    54,19zł/kg

    Cena: 8,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-09-09
    Agro-Top Smalec gęsi Agro-Top Smalec gęsi
    200 g
    70,70zł/kg

    Cena: 14,14 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2027-03-18

    inne produkty marki Szubryt

    Firma Szubryt prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 października 2025 - aktualnie dostępnych jest 87 produktów marki Szubryt.

    Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
    bez konserwantów 0.896 g
    35,16zł/kg

    Cena: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-18
    Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
    0.174 g
    10,88zł/kg

    Cena: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-13
    Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
    z grzybami 480 g
    20,06zł/kg

    Cena: 9,63 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-13
    Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2027-08-13
    Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
    Data przyd. 2027-08-14
    Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
    "Czysta etykieta" 460 g
    28,24zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-10
    Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
    drobiowym 480 g
    20,81zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-07-11
    Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
    "Czysta etykieta" 460 g
    24,35zł/kg

    Cena: 11,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-21
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5