Smalec wyborowy

52Smalec wyborowy
Smalec wyborowySmalec wyborowy
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-08

pojemność

cena za kilogram

14,05 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902814602089

5902814602089

Cena: 2,81 zł

2.81 PLN 2027-05-08 NewCondition
Smalec wyborowy Smalec wyborowy
200 g
14,35zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-06-26

Tłuszcz wieprzowy 100%


Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Agii Smalec wyborowy kostka Agii Smalec wyborowy kostka
    200 g
    14,95zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-07-21
    Agro-Top Smalec gęsi Agro-Top Smalec gęsi
    200 g
    70,70zł/kg

    Cena: 14,14 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2027-03-18
    Agro-Top Smalec kaczy Agro-Top Smalec kaczy
    200 g
    38,55zł/kg

    Cena: 7,71 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-01-02
    Agrico Smalec z mięsem Agrico Smalec z mięsem
    Data przyd. 2029-07-28
    Smak Eko Smalczyk z mięsem i Smak Eko Smalczyk z mięsem i
    cebulką BIO 180 g
    61,06zł/kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2028-04-30
    Spichlerz Rusiecki Smalec Spichlerz Rusiecki Smalec
    z mięskiem i boczkiem 160 g
    40,75zł/kg

    Cena: 6,52 zł

    PLN
    1
    51
    Data przyd. 2027-11-24
    Szubryt Smalec z mięsem i cebulką Szubryt Smalec z mięsem i cebulką
    160 g
    54,19zł/kg

    Cena: 8,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-09-09
    Szubryt Smalec wiejski z cebulką Szubryt Smalec wiejski z cebulką
    "Czysta etykieta" 180 g
    46,56zł/kg

    Cena: 8,38 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-07-13
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5