Szubryt Barszcz czerwony z uszkami z grzybami

Szubryt
11Szubryt Barszcz czerwony z uszkami z grzybami

Barszcz czerwony z uszkami z grzybami

Szubryt Barszcz czerwony z uszkami z grzybamiSzubryt Barszcz czerwony z uszkami z grzybami
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-13

pojemność

cena za kilogram

20,06 zł / kg

ocena

ranking

0.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906190376398

5906190376398

Cena: 9,63 zł

9.63 PLN 2027-03-13 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Barszcz czerwony z uszkami z grzybami marki Szubryt?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Barszcz czerwony z uszkami z grzybami marki Szubryt:

Wywar z mięsa 73%, uszka z grzybami 15% [mąka pszenna, pieczarki 12%, grzyby suszone 3%, białko sojowe, błonnik pszenny, bułka tarta pszenna (mąka pszenna, drożdże, woda, sól), woda, olej rzepakowy, smalec wieprzowy, cebula, sól, pieprz, aromat grzybowy], koncentrat barszczu 10% (koncentrat buraczany 60%, woda, cukier, kwasek cytrynowy, przyprawy, marchew, pietruszka), cebula, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, por, natka selera, natka pietruszki), sól, przyprawy.


Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartość energetyczna 246 kJ / 58 kcal; Tłuszcz 1,1 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g; Węglowodany 10 g, w tym cukry 4,9 g; Białko 2,1 g; Sól 0,84 g.


Producent marki Szubryt opisuje Barszcz czerwony z uszkami z grzybami tak:

Barszcz czerwony z uszkami z grzybami


Jakie recenzje zebrał produkt Barszcz czerwony z uszkami z grzybami marki Szubryt? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: fatalny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Wyrób firmy Szubryt o nazwie Barszcz czerwony z uszkami z grzybami został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Primavika Gołabki wegańskie z ryżem Primavika Gołabki wegańskie z ryżem
    i pieczarkami w sosie pomidorowym bezglutenowe 480 g
    29,85zł/kg

    Cena: 14,33 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-06-25
    Pudliszki Sos do spaghetti Pudliszki Sos do spaghetti
    oryginalny 480 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,43 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-08-19
    Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny Pudliszki Sos Słodko-Kwaśny
    Data przydatności
    2027-06-18
    Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Sos Boloński
    Data przyd. 2027-08-13
    Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
    Data przyd. 2027-08-14
    Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
    drobiowym 480 g
    20,81zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2027-07-11
    Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
    " Czysta etykieta " 480 g
    36,83zł/kg

    Cena: 17,68 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-07-13
    Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Zupa pomidorowa
    "Czysta etykieta" 480 g
    22,02zł/kg

    Cena: 10,57 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-08-21

    inne produkty marki Szubryt

    Firma Szubryt prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 29 października 2025 - aktualnie dostępnych jest 87 produktów marki Szubryt.

    Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
    bez konserwantów 0.896 g
    35,16zł/kg

    Cena: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-18
    Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
    0.174 g
    10,88zł/kg

    Cena: 9,67 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-13
    Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2027-08-13
    Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
    "Czysta etykieta" 460 g
    28,24zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-07-10
    Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
    "Czysta etykieta" 460 g
    24,35zł/kg

    Cena: 11,20 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-21
    Szubryt Kwaśnica Szubryt Kwaśnica
    z boczkiem i żeberkiem wędzonym 460 g
    32,87zł/kg

    Cena: 15,12 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-06-01
    Szubryt Fasolka po bretońsku Szubryt Fasolka po bretońsku
    " Czysta etykieta " 470 g
    21,83zł/kg

    Cena: 10,26 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-09-08
    Szubryt Żołądki drobiowe w Szubryt Żołądki drobiowe w
    śmietanie 470 g
    26,66zł/kg

    Cena: 12,53 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2028-07-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5