Szubryt Polędwica wiejska Sądecka tradycyjna

Szubryt

Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona.

Szubryt Polędwica wiejska Sądecka  tradycyjnaSzubryt Polędwica wiejska Sądecka  tradycyjna
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

200104

Cena: 74,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
74.82 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Polędwica wiejska Sądecka tradycyjna firmy Szubryt?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Polędwica wiejska Sądecka tradycyjna marki Szubryt:

Mięso wieprzowe (schab wieprzowy), sól, przyprawy,
substancja konserwująca: azotyn sodu.
100 g produktu otrzymano z 123 g mięsa wieprzowego (schabu wieprzowego).


Wartości odżywcze w 100g produktu:
Wartość energetyczna 652 kJ / 155 kcal; Tłuszcz 5,0 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,4 g; węglowodany <0,5 g,
w tym cukry <0,5 g; białko 27 g; sól 1,8 g.


Producent marki Szubryt opisuje Polędwica wiejska Sądecka tradycyjna tak:

Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona.


inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Szubryt Polędwica wiejska Sądecka tradycyjna do kategorii szynki wędzone, parzone.

Kummer Szynka Kaszubska Kummer Szynka Kaszubska
Data przydatności
2026-10-07
Kummer Ogonówka domowa Kummer Ogonówka domowa
0.330 g
19,01zł/kg

Cena: 21,86 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-12
Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny Szubryt Boczek Sądecki tradycyjny
0.174 g
10,88zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-13
Szubryt Słonina wędzona na zimno Szubryt Słonina wędzona na zimno
dojrzewająca 0.207 g
6,62zł/kg

Cena: 7,43 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-23
Szubryt Szynka krucha Sądecka Szubryt Szynka krucha Sądecka
Data przydatności
2026-10-06
Sokołów Boczek surowy wędzony Sokołów Boczek surowy wędzony
Data przyd. 2026-10-19
Sokołów Baleron gotowany Sokołów Baleron gotowany
Data przyd. 2026-10-12
Balcerzak Polędwica sopocka Balcerzak Polędwica sopocka
Data przyd. 2026-10-15

inne produkty marki Szubryt

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Szubryt? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Szubryt Kiełbasa Głogowska Szubryt Kiełbasa Głogowska
bez konserwantów 0.896 g
35,16zł/kg

Cena: 36,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-18
Szubryt Barszcz czerwony z uszkami Szubryt Barszcz czerwony z uszkami
z grzybami 480 g
20,06zł/kg

Cena: 9,63 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-13
Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym Szubryt Zraziki w sosie pomidorowym
Data przyd. 2027-08-13
Szubryt Zraziki w sosie koperkowym Szubryt Zraziki w sosie koperkowym
Data przyd. 2027-08-14
Szubryt Żurek z kiełbasą domową Szubryt Żurek z kiełbasą domową
"Czysta etykieta" 460 g
28,24zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-10
Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem Szubryt Zupa ogórkowa z mięsem
drobiowym 480 g
20,81zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-07-11
Szubryt Gulasz z serc drobiowych Szubryt Gulasz z serc drobiowych
"Czysta etykieta" 460 g
24,35zł/kg

Cena: 11,20 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-21
Szubryt Strogonow Szubryt Strogonow
" Czysta etykieta " 480 g
36,83zł/kg

Cena: 17,68 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-13
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5