Balcerzak Polędwica sopocka

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Polędwica sopocka. Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona, z dodatkiem wody, z połączonych kawałków mięsa, w plastrach firmy Balcerzak.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Polędwica sopocka. Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona, z dodatkiem wody, z połączonych kawałków mięsa, w plastrach marki Balcerzak:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 461 kJ / 110 kcal |
| Tłuszcz: | 4,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 1,5 g |
| Węglowodany: | 1,4 g |
| w tym cukry: | 0,4 g |
| Białko: | 17,0 g |
| Sól: | 2,2 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Balcerzak opisuje Polędwica sopocka. Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona, z dodatkiem wody, z połączonych kawałków mięsa, w plastrach tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Polędwica sopocka. Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona, z dodatkiem wody, z połączonych kawałków mięsa, w plastrach firmy Balcerzak? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
- Marek , 2025-03-27 15:16:38Smaczna polędwiczka.
inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone
Balcerzak Polędwica sopocka w sklepie dodomku.pl należy do kategorii szynki wędzone, parzone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 55 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 9,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_szyneczka_drobiowa/48579.htmlboczek wieprzowy bez żeber, chrząstki i skóry (98 g wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, glukoza, aromaty, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, (...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Boczek_surowy_wedzony/48581.htmlkarkówka wieprzowa bez kości (87%), woda, sól, stabilizatory: trifosforany, karagen, glukoza, maltodekstryna, błonnik pszenny (bezglutenowy), białko wieprzowe kolagenowe, prze(...)
Cena: 8,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Baleron_gotowany/73058.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g szynki otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, naturalne aromaty
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Szynka_100_miesa/107144.htmlpolędwica wieprzowa (81 %), woda, sól, stabilizatory: cytryniany sodu, trifosforany, białko wieprzowe kolagenowe, cukier, glukoza, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, aroma(...)
Cena: 8,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Poledwica_Sopocka/121924.htmlZe 128g mięsa szynki wieprzowej wyprodukowano 100 g gotowego produktu. Składniki: szynka wieprzowa, sól, cukier, przyprawy, substancja konserwująca: azotyn sodu.
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Szynka_jak_u_Dziadka/126983.html2026-04-27
Ze 128 g mięsa ze schabu wieprzowego wyprodukowano 100 g gotowego produktu. Składniki: schab wieprzowy, sól, cukier, przyprawy, substancja konserwująca: azotyn sodu.
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Schab_jak_u_Dziadka/126984.htmlCzy znasz już markę Balcerzak? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Balcerzak od 3 października 2012.
Cena: 33,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Miod_nektarowy_eukaliptusowy_BIO/114805.html2028-11-27






Koszyk z zakupami