Sokołów Paluszki Sokołowskie 5 sztuk drobiowe(filet)

Sokołów
44Sokołów Paluszki Sokołowskie 5 sztuk drobiowe(filet)
Sokołów Paluszki Sokołowskie 5 sztuk drobiowe(filet)Sokołów Paluszki Sokołowskie 5 sztuk drobiowe(filet)
masa netto

masa netto

55 g

pojemność

cena za kilogram

95,27 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900562475900

5900562475900

Cena: 5,24 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.24 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Paluszki Sokołowskie 5 sztuk drobiowe(filet) marki Sokołów?

Producent marki Sokołów opisuje Paluszki Sokołowskie 5 sztuk drobiowe(filet) tak:

Sokołów

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Paluszki Sokołowskie 5 sztuk drobiowe(filet) firmy Sokołów? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone

    Produkt Paluszki Sokołowskie 5 sztuk drobiowe(filet) firmy Sokołów znajduje się w kategorii szynki wędzone, parzone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu szynki wędzone, parzone:

    Kummer Szynka Kaszubska Kummer Szynka Kaszubska
    Data przydatności
    2026-10-07
    Sokołów Szynka z piersi indyka Sokołów Szynka z piersi indyka
    w plastrach 120 g
    83,25zł/kg

    Cena: 9,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2026-10-19
    Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa Sokołów Sokoliki szyneczka drobiowa
    100 g
    88,70zł/kg

    Cena: 8,87 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2026-10-17
    Sokołów Boczek surowy wędzony Sokołów Boczek surowy wędzony
    Data przyd. 2026-10-19
    Kummer Ogonówka domowa Kummer Ogonówka domowa
    0.330 g
    19,01zł/kg

    Cena: 21,86 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2026-10-12
    Sokołów Baleron gotowany Sokołów Baleron gotowany
    Data przyd. 2026-10-12
    Balcerzak Pierś z indyka Balcerzak Pierś z indyka
    Data przyd. 2026-10-15
    Balcerzak Polędwica sopocka Balcerzak Polędwica sopocka
    Data przyd. 2026-10-15

    inne produkty marki Sokołów

    Czy znasz już markę Sokołów? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sokołów od 7 maja 2008.

    Sokołów Gold kiełbasa Krakowska Sokołów Gold kiełbasa Krakowska
    2x50g 100 g
    102,40zł/kg

    Cena: 10,24 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-11-02
    Sokołów Salami Sokołów Sokołów Salami Sokołów
    Data przyd. 2027-01-01
    Sokołów Gulasz angielski Sokołów Gulasz angielski
    290 g
    19,41zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-06-11
    Sokołów Żeberka wołowe wolno Sokołów Żeberka wołowe wolno
    gotowane w sosie pieczeniowym 0.716 g
    57,51zł/kg

    Cena: 50,31 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-02-20
    Sokołów Salami w obsypce Wersal Sokołów Salami w obsypce Wersal
    Data przyd. 2026-11-28
    Sokołów Salami w obsypce Texas Sokołów Salami w obsypce Texas
    Data przyd. 2026-11-28
    Sokołów Salami w obsypce Sokołów Salami w obsypce
    zielona papryka 100 g
    103,90zł/kg

    Cena: 10,39 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2026-11-28
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5