Balcerzak Pierś z indyka

Zainteresował Cię produkt Pierś z indyka. Wędlina drobiowa parzona, z dodaną wodą, z połączonych kawałków mięsa, w plastrach marki Balcerzak?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Balcerzak:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 406 kJ / 96 kcal |
| Tłuszcz: | 2,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 0,7 g |
| Węglowodany: | 1,1 g |
| w tym cukry: | 0,4 g |
| Białko: | 17,6 g |
| Sól: | 2,1 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Balcerzak opisuje Pierś z indyka. Wędlina drobiowa parzona, z dodaną wodą, z połączonych kawałków mięsa, w plastrach tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Pierś z indyka. Wędlina drobiowa parzona, z dodaną wodą, z połączonych kawałków mięsa, w plastrach firmy Balcerzak. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 5 ocen.
- Danuta , 2023-12-21 16:31:27pierwszej jakości to to nie jest.
inne produkty w kategorii szynki wędzone, parzone
Produkt Pierś z indyka. Wędlina drobiowa parzona, z dodaną wodą, z połączonych kawałków mięsa, w plastrach firmy Balcerzak znajduje się w kategorii szynki wędzone, parzone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu szynki wędzone, parzone:
Cena: 9,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_szyneczka_drobiowa/48579.htmlboczek wieprzowy bez żeber, chrząstki i skóry (98 g wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, glukoza, aromaty, żywe kultury bakterii fermentacji mlekowej, (...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Boczek_surowy_wedzony/48581.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g szynki otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, naturalne aromaty
Cena: 10,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Szynka_100_miesa/107144.htmlschab wieprzowy (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego), sól, naturalne aromaty, ekstrakty przypraw i owoców
Cena: 9,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Schab_100_miesa/107172.htmlpolędwica wieprzowa (81 %), woda, sól, stabilizatory: cytryniany sodu, trifosforany, białko wieprzowe kolagenowe, cukier, glukoza, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, aroma(...)
Cena: 9,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Poledwica_Sopocka/121924_2430171_923.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g szynki otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, naturalne aromaty, ekstrakt aceroli
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Dolina_Dobra_Dobrusie_Szyneczka/124746.htmlZe 128g mięsa szynki wieprzowej wyprodukowano 100 g gotowego produktu. Składniki: szynka wieprzowa, sól, cukier, przyprawy, substancja konserwująca: azotyn sodu.
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Szynka_jak_u_Dziadka/126983.htmlZe 128 g mięsa ze schabu wieprzowego wyprodukowano 100 g gotowego produktu. Składniki: schab wieprzowy, sól, cukier, przyprawy, substancja konserwująca: azotyn sodu.
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Sokolow_Schab_jak_u_Dziadka/126984.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Balcerzak? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 33,83 zł
PLN https://dodomku.pl/Alce_Nero_Miod_nektarowy_eukaliptusowy_BIO/114805.html2028-11-27






Koszyk z zakupami