Sante Żurawina wielkoowocowa

Zainteresował Cię produkt Żurawina marki Sante?
Jak powstał produkt Żurawina firmy Sante - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1406 kJ/ 332 kcal |
| Tłuszcz | 1,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 77 g |
| w tym cukry | 65 g |
| Błonnik | 5,7 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Sante opisuje Żurawina tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Żurawina marki Sante? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii owoce suszone
Wyrób firmy Sante o nazwie Żurawina został przypisany do kategorii owoce suszone. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
suszona żurawina* (60%), cukier trzcinowy* (40%), olej słonecznikowy* (0,1%) (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 8,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_zurawina_slodzona_cukrem_trzcinowym_BIO/34149.htmlCena: 5,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Zurawina_suszona/47805.htmlSuszona żurawina* (60%), koncentrat soku jabłkowego* (39%), olej słonecznikowy* (1%). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 15,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Zurawina_slodzona_sokiem_jablkowym_BIO/71596.html2028-01-15
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlCechy: naturalne źródło błonnika, bogactwo potasu , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając(...)
Cena: 3,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_daktyle_drylowane/25686.htmlCena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Morwa_biala_suszona_BIO/34153.htmlCena: 7,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Imbir_kandyzowany_BIO/34161.htmlCena: 15,15 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Krazki_jablka_suszone_BIO/34194.htmlCzy znasz już markę Sante? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sante od 9 maja 2008.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany_drobny/39211.html






Koszyk z zakupami