Sante Fit Pełnoziarniste płatki zbożowe z owocami żurawina & borówka & jagody goji

Oglądasz produkt o nazwie Mieszanka płatków zbożowych z owocami. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry firmy Sante.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Mieszanka płatków zbożowych z owocami. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry marki Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1364 kJ/ 323 kcal |
| Tłuszcz | 1,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 15 g |
| Błonnik | 9,3 g |
| Białko | 8,7 g |
| Sól | 0,68 g |
| Witaminy | |
| Niacyna | 5,3 mg (33 %)* |
| Składniki mineralne | |
| Potas | 377 mg (19 %)* |
| Fosfor | 264 mg (38 %)* |
| Magnez | 91,5 mg (24 %)* |
| Żelazo | 3,6 mg (25 %)* |
| Cynk | 2,3 mg (23 %)* |
| *% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych. | |
| Opakowanie zawiera około 7 porcji produktu. |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Sante opisuje Mieszanka płatków zbożowych z owocami. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Mieszanka płatków zbożowych z owocami. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry marki Sante? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii pozostałe płatki
Produkt Mieszanka płatków zbożowych z owocami. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry firmy Sante znajduje się w kategorii pozostałe płatki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pozostałe płatki:
mąka (76 %): pszenna pełnoziarnista (52 %), kukurydziana, ryżowa, pszenna, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, miód (5,1 %), skrobia pszenna, olej słonecznikowy, su(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekolaki_platki_sniadaniowe_kolka_miodowe/26026.htmlSkładniki: płatki jęczmienne, owsiane, pszenne, żytnie – 86%, płatki kukurydziane (kaszka kukurydziana 87%, cukier, ekstrakt słodowy jęczmienny, sól) – 14%. Produkt może zawi(...)
Cena: 5,42 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_platki_5_zboz/49960.htmlmąka 66%: pszenna pełnoziarnista 34%, ryżowa, cukier, otręby pszenne 6,9%, olej słonecznikowy, skrobia pszenna, sól, barwnik: karmel, cynamon 0,3%, aromat, regulator kwasowośc(...)
Cena: 6,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Mlekolaki_Cinisy_Zbozowe_kwadraciki_z_cynamonem/53832.htmlCena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (53,1 %), cukier, mąka kukurydziana (17,2 %), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* (5,6 %), substancja wzbogacająca (składnik mi(...)
Cena: 9,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Nestle_nesquick_czekoladowe_platki_sniadaniowe/18616.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_platki_owsiane_gorskie/20562.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_blyskawiczne/20563.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Mlekolaki_platki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlCzy znasz już markę Sante? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Sante od 9 maja 2008.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kw(...)
Cena: 8,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Tropical/26147.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.html






Koszyk z zakupami