Princessa Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą

Princessa
55
Ok.Princessa Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą
32Princessa Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą
Wafel PRINCESSA Longa Mleczna 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Mleczna to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
Princessa Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladąPrincessa Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

58,25 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8445291115903

8445291115903

Cena: 2,33 zł

2.33 PLN 2027-03-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą marki Princessa?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą marki Princessa:

czekolada mleczna (33,7 %) (cukier, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, oleje roślinne (palmowy, shea), emulgator (lecytyny)), mąka pszenna, olej palmowy, cukier, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), kakao w proszku (1,0 %) o obniżonej zawartości tłuszczu¹, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), maltodekstryna, emulgatory (lecytyny, E 476), sól, ¹Certyfikowane Rainforest Alliance
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna2266 kJ
Wartość energetyczna543 kcal
Tłuszcz31,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16,2 g
Węglowodany59,5 g
w tym cukry44,4 g
Błonnik1,7 g
Białko4,6 g
Sól0,26 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Princessa opisuje Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą tak:

Wafel PRINCESSA Longa Mleczna 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Mleczna to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem kakaowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
Marka:Princessa
O marce:
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą marki Princessa? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:42:54Ok.



inne produkty w kategorii batony i wafelki

Princessa Longa Wafel przekładany kremem kakaowym oblany mleczną czekoladą w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 81 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Bakalland Ba! baton zbożowy Banan Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
Data przyd. 2027-05-30
Sante Crunchy baton zbożowy Sante Crunchy baton zbożowy
musli z suszonymi śliwkami podlany polewą 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-04-03
Sante Green Tree Baton granola Sante Green Tree Baton granola
owsiany z czekoladą 40 g
64,00zł/kg

Cena: 2,56 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2026-11-28
Bakalland Ba! baton zbożowy 5 Bakalland Ba! baton zbożowy 5
Data przyd. 2027-05-30
Sante Crunchy Baton bananowy Sante Crunchy Baton bananowy
podlany czekoladą 40 g
56,25zł/kg

Cena: 2,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-01-20
Kopernik Wafel teatralny classic Kopernik Wafel teatralny classic
Data przyd. 2027-07-31
Princessa Longa Wafel przekładany Princessa Longa Wafel przekładany
kremem orzechowym oblany mleczną czekoladą 40 g
60,75zł/kg

Cena: 2,43 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2027-02-28
Mlekovita Wypasiony batonik Mlekovita Wypasiony batonik
twarogowy o smaku waniliowym w czekoladzie 40 g
74,75zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2026-10-14

inne produkty marki Princessa

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Princessa, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Nestle Princessa intense wafel Nestle Princessa intense wafel
z kremem arachidowym 31 g
76,13zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5