Prince Polo Kruchy wafelek z kremem kakaowym z odrobiną czekolady

Prince Polo
52Prince Polo Kruchy wafelek z kremem kakaowym z odrobiną czekolady
Z odrobiną czekolady Odkryj nowe oblicze ukochanego wafelka Prince Polo z odrobiną czekolady! Poznaj chrupiącego wafla Prince Polo oblanego czekoladą tylko od spodu. To właśnie ta subtelna ilość czekolady sprawia, że nowy wafel jest lekki, kruchy i niesamowicie chrupiący. ​ To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno tradycyjny smak Prince Polo, jak i nowe doznania.
Prince Polo Kruchy wafelek z kremem kakaowym z odrobiną czekoladyPrince Polo Kruchy wafelek z kremem kakaowym z odrobiną czekolady
masa netto

masa netto

42 g

pojemność

cena za kilogram

38,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202316432

7622202316432

Cena: 1,61 zł

Produkt chwilowo niedostępny
1.61 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kruchy wafelek z kremem kakaowym (66 %), pokryty od spodu czekoladą (10 %) firmy Prince Polo.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kruchy wafelek z kremem kakaowym (66 %), pokryty od spodu czekoladą (10 %) marki Prince Polo:

cukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, skrobia PSZENNA, miazga kakaowa, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (2 %), skrobia ziemniaczana, olej rzepakowy, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), tłuszcz kakaowy, tłuszcz MLECZNY, sól, aromaty, substancje spulchniające (E 500, E 503), odtłuszczone MLEKO w proszku, Oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna2216 kJ
Wartość energetyczna530 kcal
Tłuszcz29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15 g
Węglowodany62 g
w tym cukry35 g
Błonnik2,6 g
Białko4,5 g
Sól0,10 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
1 wafelek w opakowaniu (42 g).

Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Prince Polo opisuje Kruchy wafelek z kremem kakaowym (66 %), pokryty od spodu czekoladą (10 %) tak:

Z odrobiną czekolady Odkryj nowe oblicze ukochanego wafelka Prince Polo z odrobiną czekolady! Poznaj chrupiącego wafla Prince Polo oblanego czekoladą tylko od spodu. To właśnie ta subtelna ilość czekolady sprawia, że nowy wafel jest lekki, kruchy i niesamowicie chrupiący. ​ To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie zarówno tradycyjny smak Prince Polo, jak i nowe doznania.
Marka:Prince Polo
O marce:Prince Polo najbardziej smakuje… po swojemu! Polacy kochają Prince Polo, a najbardziej smakuje on na pełnym morzu... W górach... W parze... solo. Każdy kocha Prince Polo po swojemu.​​ Prince Polo z Odrobiną Czekolady zachwyca klasycznym smakiem Prince Polo, ale przede wszystkim subtelnym akcentem ciemnej czekolady od spodu wafla.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kruchy wafelek z kremem kakaowym (66 %), pokryty od spodu czekoladą (10 %).
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Adres zwrotny:Mondelez Polska sp. z o.o. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa Infolinia 801 066 006

Jakie recenzje zebrał produkt Kruchy wafelek z kremem kakaowym (66 %), pokryty od spodu czekoladą (10 %) marki Prince Polo? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii batony i wafelki

    Prince Polo Kruchy wafelek z kremem kakaowym z odrobiną czekolady w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 91 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
    Data przyd. 2027-02-26
    Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
    Data przyd. 2027-01-31
    Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
    Data przyd. 2027-02-25
    Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
    na 6 - kakaowy 26 g
    47,69zł/kg

    Cena: 1,24 zł

    PLN
    1
    68
    Data przyd. 2027-01-31
    Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
    naturalnej 36 g
    52,22zł/kg

    Cena: 1,88 zł

    PLN
    1
    164
    Data przyd. 2027-06-30
    Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
    Data przyd. 2027-05-18
    Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
    orzechowe 180 g
    23,39zł/kg

    Cena: 4,21 zł

    PLN
    1
    21
    Data przyd. 2027-08-30

    inne produkty marki Prince Polo

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Prince Polo? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Prince Polo Wafelek Classic XXL Prince Polo Wafelek Classic XXL
    45 g
    57,56zł/kg

    Cena: 2,59 zł

    PLN
    1
    44
    Data przydatności
    2027-02-16
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5