Polmlek Ulubiony twaróg półtłusty 4,2% tł.

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 497 kJ/118 kcal |
| tłuszcz | 4,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| węglowodany | 3,4 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| białko | 17 g |
| sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Cena: 6,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Wloszczowa_Twarog_poltlusty/118362.htmlCena: 10,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_Mascarpone_serek/25750.htmlCena: 13,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Regnum_Mascarpone_Ser/88900.htmlCena: 8,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Ser_Ricotta/97540.html2026-06-10
Cena: 5,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciaty_Twarog_poltlusty_klinek/127013.html2026-05-29
Cena: 5,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Maluta_twarog_poltlusty/42524.html






Koszyk z zakupami