Włoszczowa Twaróg półtłusty

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Twaróg półtłusty firmy Włoszczowa?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Twaróg półtłusty marki Włoszczowa:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 543 kJ/129 kcal |
| Tłuszcz | 5,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,8 g |
| Węglowodany | 3,3 g |
| w tym cukry | 2,5 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 0,07 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Włoszczowa opisuje Twaróg półtłusty tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Twaróg półtłusty firmy Włoszczowa? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...)
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Włoszczowa Twaróg półtłusty do kategorii sery białe (twaróg, feta, mozzarella...).
Cena: 6,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_twarog_wiejski_tlusty_8_tl./25800.htmlCena: 10,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Piatnica_Mascarpone_serek/25750.htmlCena: 12,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Regnum_Mascarpone_Ser/88900_2427761_1243.htmlCena: 8,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Ser_Ricotta/97540.html2026-06-10
Cena: 5,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Laciaty_Twarog_poltlusty_klinek/127013.html2026-06-09






Koszyk z zakupami