forma:
marka:
5902899142203 5902899142203 Hochland
Hochland Ser kremowy Hochland Ser kremowy
ze szczypiorkiem i cebulą 90 g
51,89zł/kg

Cena: 4,67 zł

PLN
1
5
Hochland Ser kremowy
4 5
4.5 5 Hochland Ser kremowy
Data przyd. 2027-02-23
5902899142067 5902899142067 Hochland
Hochland Ser kremowy Emmentaler Hochland Ser kremowy Emmentaler
Hochland Ser kremowy Emmentaler
4 5
4.5 7 Hochland Ser kremowy Emmentaler
Data przyd. 2027-01-13
5902899142104 5902899142104 Hochland
Hochland Ser kremowy Gouda Hochland Ser kremowy Gouda
Hochland Ser kremowy Gouda
5 5
5 4 Hochland Ser kremowy Gouda
Data przyd. 2027-01-02
5902899142142 5902899142142 Hochland
Hochland Ser kremowy z papryką Hochland Ser kremowy z papryką
Hochland Ser kremowy z papryką
5 5
5 5 Hochland Ser kremowy z papryką
Data przyd. 2027-02-16
5902899142166 5902899142166 Hochland
Hochland Ser kremowy z pieczarkami Hochland Ser kremowy z pieczarkami
Hochland Ser kremowy z pieczarkami
5 5
5 9 Hochland Ser kremowy z pieczarkami
Data przyd. 2026-12-23
5902899142227 5902899142227 Hochland
Hochland Ser kremowy z szynką Hochland Ser kremowy z szynką
Hochland Ser kremowy z szynką
5 5
5 6 Hochland Ser kremowy z szynką
Data przyd. 2027-01-17
5902899142265 5902899142265 Hochland
Hochland Ser kremowy z ziołami Hochland Ser kremowy z ziołami
Hochland Ser kremowy z ziołami
5 5
5 3 Hochland Ser kremowy z ziołami
Data przyd. 2027-01-20
5902899142241 5902899142241 Hochland
Hochland Ser kremowy śmietankowy Hochland Ser kremowy śmietankowy
Hochland Ser kremowy śmietankowy
5 5
5 2 Hochland Ser kremowy śmietankowy
Data przyd. 2027-01-12
5902899142241 5902899142241 Hochland
Hochland Ser kremowy śmietankowy Hochland Ser kremowy śmietankowy
Hochland Ser kremowy śmietankowy
5 5
5 2 Hochland Ser kremowy śmietankowy
Data przyd. 2027-03-01
5902899141701 5902899141701 Hochland
Hochland Serek topiony Hochland Serek topiony
Smak śmietankowy 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
3
Hochland Serek topiony
4 5
4.5 9 Hochland Serek topiony
Data przyd. 2027-02-20
5902899141763 5902899141763 Hochland
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Mixtett 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
1
Hochland serek topiony
4 5
4.5 10 Hochland serek topiony
Data przyd. 2026-12-29
5902899141824 5902899141824 Hochland
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Sortett 180 g
43,33zł/kg

Cena: 7,80 zł

PLN
1
3
Hochland serek topiony
5 5
5 9 Hochland serek topiony
Data przyd. 2027-03-02
5902899141725 5902899141725 Hochland
Hochland serek topiony Hochland serek topiony
Hochland serek topiony
4 5
4.5 17 Hochland serek topiony
Data przyd. 2027-02-08
5901126000835 5901126000835 Lactima
Lactima Serek topiony w plastrach Lactima Serek topiony w plastrach
Gouda 130 g
38,38zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-03
5901126000835 5901126000835 Lactima
Lactima Serek topiony w plastrach Lactima Serek topiony w plastrach
Gouda 130 g
39,15zł/kg

Cena: 5,09 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-01
5901126000958 5901126000958 Lactima
Lactima serek topiony w plastrach Lactima serek topiony w plastrach
Edam 130 g
40,77zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-11
5901126012630 5901126012630 Lactima
Lactima serek topiony w plastrach Lactima serek topiony w plastrach
Toast 130 g
40,77zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-03-25
5901126000903 5901126000903 Lactima
Lactima serek topiony w plastrach Lactima serek topiony w plastrach
Z szynką 130 g
40,77zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-16
5901126011787 5901126011787 Lactima
Lactima serek topiony w plastrach Lactima serek topiony w plastrach
Ze szczypiorkiem 130 g
38,38zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-03
5900512200323 5900512200323 Mlekovita
Mlekovita Ementaler Ser topiony Mlekovita Ementaler Ser topiony
kremowy 100 g
35,60zł/kg

Cena: 3,56 zł

PLN
1
5
Mlekovita Ementaler Ser topiony
5 5
5 4 Mlekovita Ementaler Ser topiony
Data przyd. 2026-12-02
5900512200620 5900512200620 Mlekovita
Mlekovita Mazdamer Ser topiony Mlekovita Mazdamer Ser topiony
do smarowania 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
1
Mlekovita Mazdamer Ser topiony
5 5
5 1 Mlekovita Mazdamer Ser topiony
Data przyd. 2026-12-14
5900512200620 5900512200620 Mlekovita
Mlekovita Mazdamer Ser topiony Mlekovita Mazdamer Ser topiony
do smarowania 150 g
33,60zł/kg

Cena: 5,04 zł

PLN
1
2
Mlekovita Mazdamer Ser topiony
5 5
5 1 Mlekovita Mazdamer Ser topiony
Data przyd. 2026-12-22
5900512981147 5900512981147 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Camembert Mlekovita Ser topiony Camembert
kostka 100 g
35,50zł/kg

Cena: 3,55 zł

PLN
1
5
Mlekovita Ser topiony Camembert
5 5
5 3 Mlekovita Ser topiony Camembert
Data przyd. 2026-12-01
5900512200613 5900512200613 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Cheddar w Mlekovita Ser topiony Cheddar w
kubku 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
1
Mlekovita Ser topiony Cheddar w
4 5
4 3 Mlekovita Ser topiony Cheddar w
Data przyd. 2026-12-30
5900512200613 5900512200613 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Cheddar w Mlekovita Ser topiony Cheddar w
kubku 150 g
33,60zł/kg

Cena: 5,04 zł

PLN
1
3
Mlekovita Ser topiony Cheddar w
4 5
4 3 Mlekovita Ser topiony Cheddar w
Data przyd. 2027-01-11
5900512999630 5900512999630 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Cheddar Mlekovita Ser topiony Cheddar
w plastrach 130 g
45,08zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
2
Mlekovita Ser topiony Cheddar
5 5
5 2 Mlekovita Ser topiony Cheddar
Data przyd. 2027-07-20
5900512200637 5900512200637 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Edamski Mlekovita Ser topiony Edamski
kostka 100 g
35,60zł/kg

Cena: 3,56 zł

PLN
1
4
Mlekovita Ser topiony Edamski
5 5
5 3 Mlekovita Ser topiony Edamski
Data przyd. 2026-12-05
5900512999715 5900512999715 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Emmentaler Mlekovita Ser topiony Emmentaler
w plastrach 130 g
45,08zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-25
5900512200644 5900512200644 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Gouda Mlekovita Ser topiony Gouda
kostka 100 g
35,60zł/kg

Cena: 3,56 zł

PLN
1
9
Mlekovita Ser topiony Gouda
5 5
5 1 Mlekovita Ser topiony Gouda
Data przyd. 2026-12-02
5900512200583 5900512200583 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Gouda w kubku Mlekovita Ser topiony Gouda w kubku
150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-01-30
5900512999647 5900512999647 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Gouda Mlekovita Ser topiony Gouda
w plastrach 130 g
45,08zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
5
Mlekovita Ser topiony Gouda
5 5
5 2 Mlekovita Ser topiony Gouda
Data przyd. 2027-08-19
5900512200590 5900512200590 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Gouda z Mlekovita Ser topiony Gouda z
ziołami w kubku 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-25
5900512999661 5900512999661 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony Tost Mlekovita Ser topiony Tost
w plastrach 130 g
45,08zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
6
Mlekovita Ser topiony Tost
5 5
5 1 Mlekovita Ser topiony Tost
Data przyd. 2027-08-11
5900512200149 5900512200149 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony kremowy Mlekovita Ser topiony kremowy
Mlekovita Ser topiony kremowy
5 5
5 2 Mlekovita Ser topiony kremowy
Data przyd. 2026-12-03
5900512200149 5900512200149 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony kremowy Mlekovita Ser topiony kremowy
100 g
37,40zł/kg

Cena: 3,74 zł

PLN
1
5
Mlekovita Ser topiony kremowy
5 5
5 2 Mlekovita Ser topiony kremowy
Data przyd. 2027-02-03
5900512200163 5900512200163 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony z pieczarkami Mlekovita Ser topiony z pieczarkami
kostka 100 g
35,60zł/kg

Cena: 3,56 zł

PLN
1
5
Mlekovita Ser topiony z pieczarkami
4 5
4 4 Mlekovita Ser topiony z pieczarkami
Data przyd. 2026-11-26
5900512200170 5900512200170 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony z salami Mlekovita Ser topiony z salami
Mlekovita Ser topiony z salami
4 5
4.5 4 Mlekovita Ser topiony z salami
Data przyd. 2026-11-25
5900512200156 5900512200156 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony z szynką Mlekovita Ser topiony z szynką
Mlekovita Ser topiony z szynką
4 5
4 5 Mlekovita Ser topiony z szynką
Data przyd. 2027-02-06
5900512999340 5900512999340 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony z szynką Mlekovita Ser topiony z szynką
w kubku 150 g
33,27zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Mlekovita Ser topiony z szynką
5 5
5 1 Mlekovita Ser topiony z szynką
Data przyd. 2026-12-14
5900512999708 5900512999708 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony z szynką Mlekovita Ser topiony z szynką
w plastrach 130 g
45,08zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
10
Mlekovita Ser topiony z szynką
4 5
4.5 4 Mlekovita Ser topiony z szynką
Data przyd. 2027-07-21
5900512200347 5900512200347 Mlekovita
Mlekovita Ser topiony z ziołami Mlekovita Ser topiony z ziołami
Mlekovita Ser topiony z ziołami
5 5
5 4 Mlekovita Ser topiony z ziołami
Data przyd. 2026-12-07
5903743000014 5903743000014
Top Ser Chodzież ser smażony Top Ser Chodzież ser smażony
półtłusty 200 g
32,45zł/kg

Cena: 6,49 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-27
5903743000021 5903743000021
Top Ser Chodzież ser smażony Top Ser Chodzież ser smażony
z kminkiem półtłusty 200 g
34,05zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-27
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5