Polmlek Jogurt z owsianką polska truskawka + ziarna owsa

Polmlek
Polmlek Jogurt z owsianką polska truskawka + ziarna owsaPolmlek Jogurt z owsianką polska truskawka + ziarna owsa
masa netto

masa netto

180 g

pojemność

cena za kilogram

23,61 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902150592549

5902150592549

Cena: 4,25 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.25 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Jogurt z owsianką z truskawkami firmy Polmlek.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Jogurt z owsianką z truskawkami marki Polmlek:

jogurt 63% (mleko, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, kultury bakterii jogurtowych), owsianka 37% (woda, truskawki 8,2%, cukier, płatki owsiane 2,2%, owies 2,2%, substancja zagęszczająca: pektyny; aromaty naturalne, sok cytryny z soku zagęszczonego, koncentrat czarnej marchwi, koncentraty z marchwi i dyni)
Wartości odżywcze (%)produktu: w 100 g
Wartość energetyczna 388 kJ/ 92 kcal
Tłuszcz 2,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,3 g
Węglowodany 14 g
w tym cukry 11 g
Błonnik 0,7 g
Białko 3,5 g
Sól 0,15 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/ 2 000 kcal).
Opakowanie 180 g zawiera 1 sugerowaną porcję produktu.

Mleko : Zawiera
Owies : Zawiera

Producent marki Polmlek opisuje Jogurt z owsianką z truskawkami tak:

naturalnie smaczny w środku
Marka:Polmlek
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Jogurt z owsianką z truskawkami.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C.
Rodzaj opakowania:Kubek
Adres producenta:Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. ul. Hoża 51 00-681 Warszawa
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii jogurty owocowe

Polmlek Jogurt z owsianką polska truskawka + ziarna owsa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii jogurty owocowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 111 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
wiśnia 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-17
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
brzoskwinia 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-17
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
ananas 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-21
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
mango 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-21
Bakoma jogurt kremowy kawowy Bakoma jogurt kremowy kawowy
150 g
30,47zł/kg

Cena: 4,57 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-29
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
malina 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-10-17
Zott Jogobella Jogurt owocowy Zott Jogobella Jogurt owocowy
banan 150 g
13,27zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-21
Danone Actimel - jogurt Danone Actimel - jogurt
wzmacniający odporność truskawkowy 400 g
29,98zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-10-17

inne produkty marki Polmlek

Poznaj produkty marki Polmlek - w aktualnej ofercie mamy 6 produktów Polmlek.

Polmlek Łagodne mleko UHT 2% Polmlek Łagodne mleko UHT 2%
bez laktozy 1 litr

Cena: 4,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2027-02-28
Polmlek Kefir owoce leśne Polmlek Kefir owoce leśne
Data przydatności
2026-10-12
Polmlek Poezja Lux Deser Polmlek Poezja Lux Deser
czekoladowy z bitą śmietanką 180 g
25,78zł/kg

Cena: 4,64 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-28
Polmlek Poezja Lux Deser o smaku Polmlek Poezja Lux Deser o smaku
truskawkowym z bitą śmietanką 180 g
25,78zł/kg

Cena: 4,64 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-09
Polmlek Serek o smaku waniliowym Polmlek Serek o smaku waniliowym
150 g
20,80zł/kg

Cena: 3,12 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2026-10-15
Polmlek Serek puszysty orzechowy Polmlek Serek puszysty orzechowy
Data przydatności
2026-12-12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5