Allos Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa BIO

Allos
Allos Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa BIOAllos Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa BIO
BIO
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-11

pojemność

cena za kilogram

71,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249150358

4016249150358

Cena: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-06-11 NewCondition

Czy warto kupić produkt Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa bio. Produkt pasteryzowany marki Allos?

Jak powstał produkt Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa bio. Produkt pasteryzowany firmy Allos - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

puree z mango* 25 %, olej rzepakowy*, sok z pomarańczy z koncentratu soku z pomarańczy*, nasiona słonecznika*, woda, sok z cytryny z koncentratu soku z cytryny*, syrop z agawy*, napój kokosowy* (miąższ z kokosa*, woda), curry w proszku 15 % (kolendra*, kurkuma*, koper włoski*, kozieradka*, kminek*, imbir*, cebula*, papryka*, czosnek, cynamon*, chili*), sól morska, ocet owocowy*, białko roślinne* (z nasion słonecznika*), skrobia z tapioki*, pieprz biały*, chili w proszku*, (*składniki ekologiczne)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia:1330 kJ/321 kcal
Tłuszcz:28 g
w tym kwasy nasycone:2,6 g
Węglowodany:13 g
w tym cukry:9,3 g
Błonnik:1,9 g
Białko:3,4 g
Sól:1,3 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera

Producent marki Allos opisuje Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa bio. Produkt pasteryzowany tak:

Allos
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa bio. Produkt pasteryzowany.
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - DE-ÖKO-003 Certyfikacja: PL-EKO-07-07904
Przechowywanie:Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres zwrotny:Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno

inne produkty w kategorii koncentraty i przeciery

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Allos Pasta kremowa z mango i curry bezglutenowa BIO do kategorii koncentraty i przeciery.

Allos Pasta kremowa z papryką i Allos Pasta kremowa z papryką i
chili bezglutenowa BIO 140 g
83,79zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-23
Allos Pasta kremowa arrabbiata Allos Pasta kremowa arrabbiata
bezglutenowa BIO 140 g
79,71zł/kg

Cena: 11,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-28
Allos Pasta kremowa z pomidorami Allos Pasta kremowa z pomidorami
cherry i bazylią bezglutenowa BIO 140 g
83,79zł/kg

Cena: 11,73 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-27
Bio Planet Pesto Zielone BIO Bio Planet Pesto Zielone BIO
Data przyd. 2029-01-01
Bio Planet Pesto czerwone BIO Bio Planet Pesto czerwone BIO
Data przyd. 2029-03-01
Krakus koncentrat barszczu Krakus koncentrat barszczu
czerwonego 300 ml
24,67zł/l

Cena: 7,40 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-10-30
Podravka Przecier pomidorowy Podravka Przecier pomidorowy
500 g
8,70zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
33
Data przyd. 2029-05-05
Rolnik przecier z ogórków Rolnik przecier z ogórków
kwaszonych 315 g
14,57zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-03

inne produkty marki Allos

Czy znasz już markę Allos? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Allos od 18 września 2012.

Allos Chałwa miodowa BIO Allos Chałwa miodowa BIO
75 g
169,73zł/kg

Cena: 12,73 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-11-28
Allos Pasta warzywna ze szpinakiem Allos Pasta warzywna ze szpinakiem
i orzeszkami piniowymi bezglutenowa BIO 135 g
90,30zł/kg

Cena: 12,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-07-12
Allos Pasta warzywna z trzema Allos Pasta warzywna z trzema
rodzajami papryki bezglutenowa BIO 135 g
90,37zł/kg

Cena: 12,20 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-28
Allos Pasta warzywna z pomodorami Allos Pasta warzywna z pomodorami
cherry i rukolą bezglutenowa BIO 135 g
90,15zł/kg

Cena: 12,17 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-05-28
Allos Mus z mango bezglutenowy BIO Allos Mus z mango bezglutenowy BIO
200 g
88,90zł/kg

Cena: 17,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5