Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe, po 8. miesiącu

Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka dla niemowląt orkiszowo- pszenne z jabłuszkiem, oczywiście z certyfikowanych upraw ekologicznych. Miękkie, o specjalny kształcie dzięki, któremu dzieciom łatwiej chwytać małymi dłońmi. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100% składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru.
Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkoweFruchtbar Ekologiczne Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-25

pojemność

cena za kilogram

119,90 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Niemcy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133234918

4260133234918

Cena: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-03-25 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe firmy Fruchtbar?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe marki Fruchtbar:

MĄKA ORKISZOWA** 35 %, MĄKA PSZENNA** 23 %, koncentrat z soku jabłkowego** 19 %, olej słonecznikowy** 11 %, SKROBIA PSZENNA** 11 %, witamina B1, ** składniki z upraw rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna1707 kJ/405 kcal
tłuszcz11 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1,0 g
węglowodany67 g
w tym cukry12 g
błonnik2,7 g
białko8,2 g
sól<0,01 g
sód0 g
Witamina B10,8 mg
Zawiera tylko naturalnie występujące cukry i sód.

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Fruchtbar opisuje Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe tak:

Ekologiczne ciasteczka dla niemowląt orkiszowo- pszenne z jabłuszkiem, oczywiście z certyfikowanych upraw ekologicznych. Miękkie, o specjalny kształcie dzięki, któremu dzieciom łatwiej chwytać małymi dłońmi. Doskonałe jako lekka przekąska dla małych, jak i dużych łasuchów. 100% składników ekologicznych, bez GMO (produktów modyfikacji genetycznej), bez konserwantów, barwników, aromatów, bez dodatku soli, bez dodatku cukru.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:OSTRZEŻENIE: nie pozostawiać spożywania bez nadzoru dorosłych ani w pozycji leżącej, aby dziecko się nie zakrztusiło.
Marka:FruchtBar
Pozostałe informacje:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-09 rolnictwo UE / spoza UE, IT-BIO-014
Przechowywanie:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zużyj zawartość w ciągu 4 tygodni po otwarciu torebki.
Przygotowanie i stosowanie:Produkt do spożycia powyżej 8 miesiąca życia.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Niemcy
Adres producenta:jufico GmBH Justus-von-Liebig-Ring 4 D-82152 Krailling +49 (0) 89 2154108-16
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli

Wyrób firmy Fruchtbar o nazwie Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka orkiszowo-pszenne jabłkowe został przypisany do kategorii batoniki, ciasteczka, wafelki, musli. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne ciasteczka
owsiano-pszenne z truskawkami, bananem i jabłkiem od 8. miesiąca 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-12-06
HiPP BIO Batonik owsiany HiPP BIO Batonik owsiany
brzoskwinie od 3 lat 100 g
222,10zł/kg

Cena: 22,21 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-01-21
HiPP BIO Batonik owsiany truskawki HiPP BIO Batonik owsiany truskawki
- maliny 5x20g od 3 lat 100 g
222,10zł/kg

Cena: 22,21 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-02
HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jabłkowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 30 g
218,00zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-04
HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO HiPP Jagodowe wafelki ryżowe BIO
po 7. miesiącu 34 g
192,35zł/kg

Cena: 6,54 zł

PLN
1
54
Data przyd. 2027-07-30
HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel HiPP Batonik Owocowy Przyjaciel
Banany-Wiśnie-Jogurt BIO po 12. miesiącu 23 g
195,22zł/kg

Cena: 4,49 zł

PLN
1
56
Data przyd. 2027-04-29
15% rabatu po dodaniu do koszyka
HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO HiPP Musli Banany-Jabłka-Śliwki BIO
po 10. miesiącu 200 g
58,95zł/kg

Cena: 11,79 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-09-30
Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28

inne produkty marki Fruchtbar

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Fruchtbar? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
P R Z E C E N A -10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Fruchtbar Makaron z pszenicy durum
Pomidory i Szpinak BIO po 12. miesiącu 300 g
42,23zł/kg

Cena: 12,67 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-08-27
Fruchtbar Ekologiczne chrupki Fruchtbar Ekologiczne chrupki
kukurydziane serowe po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-12
P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża
brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6. miesiącu 100 g
28,70zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
FruchtBar Ekologiczne chrupki FruchtBar Ekologiczne chrupki
śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe po 12. miesiącu 125 g
126,88zł/kg

Cena: 15,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-30
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
gujawa, papaja, mango, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-06
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
z ziarnami, arbuz, truskawka, jabłko, gruszka po 6. miesiącu 100 g
69,90zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5