Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Pomidory i Szpinak BIO, po 12. miesiącu

Fruchtbar Ekologiczny, szybki w przygotowaniu i smaczny makaron wykonany z pszenicy durum z dodatkiem pomidorów i szpinaku. Przyjazna dla dzieci formuła bez dodatku cukru ani soli wykonany wyłącznie z certyfikowanych składników rolnictwa ekologicznego bez składników modyfikowanych genetycznie, substancji konserwujących, barwników i aromatów, bez laktozy, bez dodatku cukru.
Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Pomidory i Szpinak BIOFruchtbar Makaron z pszenicy durum Pomidory i Szpinak BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-08-27

pojemność

cena za kilogram

42,23 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260133230309

4260133230309

Cena: 12,67 zł

12.67 PLN 2028-08-27 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Makaron z pszenicy durum Pomidory i Szpinak BIO marki Fruchtbar?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Fruchtbar:

Semolina z pszenicy durum* 98,8%, pomidory* 0,8%, szpinak* 0,4%, witamina B1**. *z certyfikowanego rolnictwa ekologicznego ** zgodnie z prawem

Producent marki Fruchtbar opisuje Makaron z pszenicy durum Pomidory i Szpinak BIO tak:

Ekologiczny, szybki w przygotowaniu i smaczny makaron wykonany z pszenicy durum z dodatkiem pomidorów i szpinaku. Przyjazna dla dzieci formuła bez dodatku cukru ani soli wykonany wyłącznie z certyfikowanych składników rolnictwa ekologicznego bez składników modyfikowanych genetycznie, substancji konserwujących, barwników i aromatów, bez laktozy, bez dodatku cukru.

inne produkty w kategorii makaron

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Fruchtbar Makaron z pszenicy durum Pomidory i Szpinak BIO do kategorii makaron.

Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci Alb Gold Makaron Dinos dla dzieci
BIO 300 g
26,20zł/kg

Cena: 7,86 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-05-11
Alb Gold Makaron Farm dla dzieci Alb Gold Makaron Farm dla dzieci
BIO 300 g
26,63zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-27
Alb Gold Makaron Safari dla dzieci Alb Gold Makaron Safari dla dzieci
BIO 300 g
27,57zł/kg

Cena: 8,27 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-03-31
Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Auta BIO 300 g
27,47zł/kg

Cena: 8,24 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-07-23
Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Princess BIO 300 g
26,17zł/kg

Cena: 7,85 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-12-03
Dalla Costa Makaron semolinowy Dalla Costa Makaron semolinowy
trójkolorowy Disney Mickey BIO 300 g
27,73zł/kg

Cena: 8,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-03
Lubella makaron Gniazda Nitki Lubella makaron Gniazda Nitki
(Nidi Capellini) 400 g
16,05zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-10-30
Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
400 g
14,63zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-09-30

inne produkty marki Fruchtbar

Poznaj produkty marki Fruchtbar - w aktualnej ofercie mamy 22 produktów Fruchtbar.

Fruchtbar Chrupki kukurydziane Fruchtbar Chrupki kukurydziane
mango-banan BIO po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-28
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
jaglano-kukurydziane truskawkowe BIO po 12. miesiącu 30 g
242,67zł/kg

Cena: 7,28 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-04
P R Z E C E N A -10%
Fruchtbar Chrupki Fruchtbar Chrupki
Kukurydziano - ryżowe marchwiowo-dyniowe BIO po 12. miesiącu 30 g
187,67zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-20
Fruchtbar Ekologiczne chrupki Fruchtbar Ekologiczne chrupki
kukurydziane serowe po 12. miesiącu 30 g
208,33zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-02-12
P R Z E C E N A -55%
Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża Fruchtbar Mus owocowy 3 zboża
brzoskwinia, jabłko, proso, orkisz, owies po 6. miesiącu 100 g
28,70zł/kg

Cena: 2,87 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-22
Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka Fruchtbar Ekologiczne Ciasteczka
orkiszowo-pszenne jabłkowe po 8. miesiącu 100 g
119,90zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-03-25
FruchtBar Ekologiczne chrupki FruchtBar Ekologiczne chrupki
śniadaniowe truskawkowo, winogronowo, jabłkowe po 12. miesiącu 125 g
126,88zł/kg

Cena: 15,86 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-30
FruchtBar Ekologiczny mus owocowy FruchtBar Ekologiczny mus owocowy
gujawa, papaja, mango, banan po 6. miesiącu 100 g
63,50zł/kg

Cena: 6,35 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-06
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5