Oreo Original ciastka kakaowe z nadzieniem waniliowym

Oreo
Oreo Original ciastka kakaowe  z nadzieniem waniliowymOreo Original ciastka kakaowe  z nadzieniem waniliowym
masa netto

masa netto

176 g

pojemność

cena za kilogram

31,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8410000810004

8410000810004

Cena: 5,50 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.50 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Original ciastka kakaowe z nadzieniem waniliowym firmy Oreo?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Original ciastka kakaowe z nadzieniem waniliowym marki Oreo:

Mąka pszenna, cukier, olej palmowy, olej rzepakowy, skrobia pszenna, odtłuszczone kakao 4,7%, syrop glukozowe-fruktozowy, substancje spulchniające (węglan amonu, węglan sodu); sól, emulgator (lecytyna sojowa) regulator kwasowości (wodorotlenek sodu), aromat


inne produkty w kategorii ciastka

Produkt Original ciastka kakaowe z nadzieniem waniliowym firmy Oreo znajduje się w kategorii ciastka, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ciastka:

Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-04-28
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-03-27
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-05-23
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5