Barwa Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowych

Barwa
51Barwa Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowych
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Barwa Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowychBarwa Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowych
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Data przydatności:

2029-05-30

pojemność

cena za litr

33,30 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305005634

5902305005634

Cena: 9,99 zł

9.99 PLN 2029-05-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowych marki Barwa?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowych marki Barwa:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75, Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Acetum, Prunus Armeniaca Fruit Extat, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Biotin, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Pyridoxine HCl, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Producent marki Barwa opisuje Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowych tak:

Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Cechy:do włosów naturalnych i matowych, 0% barwników, naturalny wyciąg, kondycjonująca biotyna
Marka:Barwa
Przygotowanie i stosowanie:Sposób użycia: Na zmoczone włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Kraj pochodzenia:Produkt UE
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowych firmy Barwa? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii włosy

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Barwa Naturalna Szampon octowy oczyszczający do włosów naturalnych i matowych do kategorii włosy.

    Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla
    mężczyzn 300 ml
    31,13zł/l

    Cena: 9,34 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2029-01-31
    Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
    do włosów nawilżający 300 ml
    85,60zł/l

    Cena: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-06-30
    Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
    oczyszczający 300 ml
    57,47zł/l

    Cena: 17,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-04-30
    Vianek Prebiotyczna nawilżająca Vianek Prebiotyczna nawilżająca
    odżywka do włosów 300 ml
    85,60zł/l

    Cena: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-06-30
    Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
    15,5cm różne kolory 1 szt.

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
    włosów 8,8cm 1 szt.

    Cena: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Wella Wellaton krem trwale Wella Wellaton krem trwale
    koloryzujący z Serum z Provitaminą B5 9/0 1 szt.

    Cena: 17,60 zł

    PLN
    1
    2
    Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
    po 12. miesiącu 150 ml
    45,53zł/l

    Cena: 6,83 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2028-03-30

    inne produkty marki Barwa

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Barwa? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Barwa mydło powszechne Barwa mydło powszechne
    200 g
    36,15zł/kg

    Cena: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa szare mydło bezzapachowe Barwa szare mydło bezzapachowe
    hipoalergiczne 100 g
    44,30zł/kg

    Cena: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Bebi Delikatne mydełko Barwa Bebi Delikatne mydełko
    dla niemowląt i dzieci 100 g
    49,90zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Hipoalergiczne tradycyjne Barwa Hipoalergiczne tradycyjne
    polskie szare mydło z ekstraktem z rumianku 100 g
    44,50zł/kg

    Cena: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
    pokrzywa do włosów przetłuszczających się 250 ml
    29,76zł/l

    Cena: 7,44 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-06-30
    Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
    czarna rzepa do włosów osłabionych i z łupieżem 250 ml
    30,16zł/l

    Cena: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-04-30
    Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
    skrzyp polny do włosów wypadających 250 ml
    29,80zł/l

    Cena: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Ziołowa Szampon ziołowy Barwa Ziołowa Szampon ziołowy
    tatarak i chmiel do włosów włosów łamliwych 250 ml
    29,84zł/l

    Cena: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5