Vianek Prebiotyczny szampon do włosów nawilżający

Vianek Prebiotyczny szampon nawilżający został stworzony z myślą o włosach suchych, matowych i pozbawionych naturalnego blasku. Delikatna formuła skutecznie oczyszcza włosy oraz skórę głowy, jednocześnie pomagając utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia i komfortu. Dzięki łagodnym składnikom myjącym włosy pozostają świeże, lekkie i przyjemne w dotyku bez uczucia przesuszenia. Zawarte w formule prebiotyki wspierają naturalną równowagę skóry głowy, pomagając utrzymać jej dobrą kondycję. Składniki nawilżające wspomagają zatrzymywanie wilgoci we włosach, dzięki czemu stają się one bardziej miękkie, elastyczne i mniej podatne na puszenie. Szampon został wzbogacony o Covertrix™ – aktywny kompleks z ekstraktem z amarantusa, który pomaga wygładzić powierzchnię włosa, ograniczyć utratę wilgoci oraz poprawić jego ogólną kondycję. Regularne stosowanie sprawia, że włosy odzyskują miękkość, naturalny połysk i zdrowy wygląd.
Vianek Prebiotyczny szampon  do włosów nawilżającyVianek Prebiotyczny szampon  do włosów nawilżający
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-30

pojemność

cena za litr

85,60 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906657523457

5906657523457

Cena: 25,68 zł

25.68 PLN 2028-06-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Prebiotyczny szampon do włosów nawilżający firmy Vianek.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Prebiotyczny szampon do włosów nawilżający marki Vianek:

Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Amaranthus Caudatus Seed Extract, Inulin, Zea Mays Starch, Lysine, Pentylene Glycol, PCA Glyceryl Oleate, Glyceryl Caprylate, Sclerotium Gum, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Citric Acid, Levulinic Acid, Sodium Benzoate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Producent marki Vianek opisuje Prebiotyczny szampon do włosów nawilżający tak:

Prebiotyczny szampon nawilżający został stworzony z myślą o włosach suchych, matowych i pozbawionych naturalnego blasku. Delikatna formuła skutecznie oczyszcza włosy oraz skórę głowy, jednocześnie pomagając utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia i komfortu. Dzięki łagodnym składnikom myjącym włosy pozostają świeże, lekkie i przyjemne w dotyku bez uczucia przesuszenia. Zawarte w formule prebiotyki wspierają naturalną równowagę skóry głowy, pomagając utrzymać jej dobrą kondycję. Składniki nawilżające wspomagają zatrzymywanie wilgoci we włosach, dzięki czemu stają się one bardziej miękkie, elastyczne i mniej podatne na puszenie. Szampon został wzbogacony o Covertrix™ – aktywny kompleks z ekstraktem z amarantusa, który pomaga wygładzić powierzchnię włosa, ograniczyć utratę wilgoci oraz poprawić jego ogólną kondycję. Regularne stosowanie sprawia, że włosy odzyskują miękkość, naturalny połysk i zdrowy wygląd.

inne produkty w kategorii włosy

Produkt Prebiotyczny szampon do włosów nawilżający firmy Vianek znajduje się w kategorii włosy, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu włosy:

Barwa Naturalna Szampon octowy Barwa Naturalna Szampon octowy
oczyszczający do włosów naturalnych i matowych 300 ml
33,30zł/l

Cena: 9,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-05-30
Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla Ziaja Yego Żel pod prysznic 3w1 dla
mężczyzn 300 ml
31,13zł/l

Cena: 9,34 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2029-01-31
Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Prebiotyczny szampon
oczyszczający 300 ml
57,47zł/l

Cena: 17,24 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-04-30
Vianek Prebiotyczna nawilżająca Vianek Prebiotyczna nawilżająca
odżywka do włosów 300 ml
85,60zł/l

Cena: 25,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-30
Donegal grzebień do włosów Donegal grzebień do włosów
15,5cm różne kolory 1 szt.

Cena: 3,66 zł

PLN
1
3
Donegal grzebień do rozczesywania Donegal grzebień do rozczesywania
włosów 8,8cm 1 szt.

Cena: 3,50 zł

PLN
1
3
Wella Wellaton krem trwale Wella Wellaton krem trwale
koloryzujący z Serum z Provitaminą B5 9/0 1 szt.

Cena: 17,60 zł

PLN
1
2
Bambi szampon dla dzieci Bambi szampon dla dzieci
po 12. miesiącu 150 ml
45,53zł/l

Cena: 6,83 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Vianek

Czy znasz już markę Vianek? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Vianek od 13 lipca 2021.

Vianek Regenerująca pomadka Vianek Regenerująca pomadka
ochronna 4.6 g
3 077,50zł/kg

Cena: 12,31 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5