Filtry:
5054563311122 5054563311122 Aquafresh
Aquafresh Total Effect Pasta do Aquafresh Total Effect Pasta do
zębów z fluorkiem 75 ml
73,33zł/l

Cena: 5,50 zł

PLN
1
22
8002849910191 8002849910191 Baby Anthyllis
Baby Anthyllis Pasta do zębów dla Baby Anthyllis Pasta do zębów dla
dzieci bez fluoru od pierwszego ząbka truskawkowa 75 ml
312,93zł/l

Cena: 23,47 zł

PLN
1
2
8006540793039 8006540793039 Blend-a-med
Blend-a-med Arctic Fresh Pasta Blend-a-med Arctic Fresh Pasta
do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
18
8006540792971 8006540792971 Blend-a-med
Blend-a-med Classic Fresh Pasta Blend-a-med Classic Fresh Pasta
do zębów 75 ml
98,13zł/l

Cena: 7,36 zł

PLN
1
16
8006540793138 8006540793138 Blend-a-med
Blend-a-med Cool Water Pasta Blend-a-med Cool Water Pasta
do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
11
8006540792162 8006540792162 Blend-a-med
Blend-a-med Extreme Mint Kiss Blend-a-med Extreme Mint Kiss
Pasta do zębów 75 ml
98,27zł/l

Cena: 7,37 zł

PLN
1
15
8590232000050 8590232000050 Colgate
Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
do zębów medium

Cena: 3,46 zł

PLN
1
30
Colgate Classic Clean szczoteczka
5 5
5 1 Colgate Classic Clean szczoteczka
8590232000067 8590232000067 Colgate
Colgate Classic Clean szczoteczka Colgate Classic Clean szczoteczka
do zębów soft

Cena: 3,46 zł

PLN
1
32
Colgate Classic Clean szczoteczka
5 5
5 2 Colgate Classic Clean szczoteczka
6001067004943 6001067004943 Colgate
Colgate Szczoteczka do zębów Colgate Szczoteczka do zębów
Zig Zag medium 1 szt.

Cena: 3,44 zł

PLN
1
23
6001067004936 6001067004936 Colgate
Colgate Szczoteczka do zębów Colgate Szczoteczka do zębów
Zig Zag soft 1 szt.

Cena: 3,44 zł

PLN
1
22
8590232000043 8590232000043 Colgate
Colgate szczoteczka do zębów Colgate szczoteczka do zębów
Classic Twarda 1 szt.

Cena: 3,46 zł

PLN
1
12
5022496016940 5022496016940
Dabur Pasta do zębów Dabur Pasta do zębów
przeciwpróchnicza z goździkiem 100 ml
251,60zł/l

Cena: 25,16 zł

PLN
1
1
4007965560606 4007965560606 Elmex
Elmex Junior Pasta do zębów Elmex Junior Pasta do zębów
odpowiednia dla dzieci wieku 6-12 lat 75 ml
213,20zł/l

Cena: 15,99 zł

PLN
1
2
Elmex Junior Pasta do zębów
5 5
5 2 Elmex Junior Pasta do zębów
Data przyd. 2027-10-30
7350075690259 7350075690259 Humble Brush
Humble Bambusowa szczoteczka dla Humble Bambusowa szczoteczka dla
dzieci Ultra Soft kolorowa 14,5cm 1 szt.

Cena: 13,36 zł

PLN
1
1
Humble Bambusowa szczoteczka dla
5 5
5 1 Humble Bambusowa szczoteczka dla
7350075690228 7350075690228 Humble Brush
Humble Brush Szczoteczka Humble Brush Szczoteczka
do zębów dla dzieci bambusowa ultra soft 1 szt.

Cena: 14,86 zł

PLN
1
1
Humble Brush Szczoteczka
5 5
5 1 Humble Brush Szczoteczka
7350075690242 7350075690242 Humble Brush
Humble Brush Szczoteczka Humble Brush Szczoteczka
do zębów dla dzieci bambusowa ultra soft 1 szt.

Cena: 13,61 zł

PLN
1
1
7350075690037 7350075690037 Humble Brush
Humble Brush Szczoteczka do zębów Humble Brush Szczoteczka do zębów
bambusowa dla dorosłych soft różowa 19 cm 1 szt.

Cena: 13,61 zł

PLN
1
1
7350075690013 7350075690013 Humble Brush
Humble Brush Szczoteczka Humble Brush Szczoteczka
do zębów bambusowa soft niebieska 19 cm 1 szt.

Cena: 14,86 zł

PLN
1
1
7350075690235 7350075690235 Humble Brush
Humble Brush Szczoteczka Humble Brush Szczoteczka
do zębów dla dzieci bambusowa ultra soft 1 szt.

Cena: 13,61 zł

PLN
1
1
4010439211430 4010439211430 Lacalut
Lacalut aktiv Pasta do zębów Lacalut aktiv Pasta do zębów
Data przydatności
2029-04-30
5902802720863 5902802720863
Mohani Pasta do zębów z węglem Mohani Pasta do zębów z węglem
aktywnym bez fluoru 75 ml
396,00zł/l

Cena: 29,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-01
5765228837801 5765228837801 Urtekram
Pasta do zębów dla dzieci Pasta do zębów dla dzieci
BIO
Pasta do zębów dla dzieci Pasta do zębów dla dzieci
tuttifrutti bez fluoru BIO 75 ml
278,40zł/l

Cena: 20,88 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-10-20
5902249010688 5902249010688 Sylveco
Sylveco Naturalna pasta do zębów Sylveco Naturalna pasta do zębów
Data przydatności
2027-07-30
5765228837832 5765228837832 Urtekram
Urtekram Pasta do zębów zielona Urtekram Pasta do zębów zielona
BIO
Urtekram Pasta do zębów  zielona Urtekram Pasta do zębów  zielona
herbata z miętą BIO bez fluoru 75 ml
248,27zł/l

Cena: 18,62 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-15
5765228839065 5765228839065 Urtekram
Urtekram Pasta do zębów Urtekram Pasta do zębów
BIO
Urtekram Pasta do zębów Urtekram Pasta do zębów
dla dzieci BIO bez fluoru 75 ml
278,40zł/l

Cena: 20,88 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-05-15
5765228837849 5765228837849 Urtekram
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
BIO
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
do zębów BIO aloesowa 75 ml
278,40zł/l

Cena: 20,88 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-06-18
5765228837825 5765228837825 Urtekram
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
BIO
Urtekram ekologiczna pasta Urtekram ekologiczna pasta
do zębów BIO drzewo herbaciane 75 ml
278,40zł/l

Cena: 20,88 zł

PLN
1
1
Urtekram ekologiczna pasta
5 5
5 1 Urtekram ekologiczna pasta
Data przyd. 2028-05-14
5901887033882 5901887033882 Ziaja
Ziaja Activ pasta do zębów Ziaja Activ pasta do zębów
przeciwpróchnicza 75 ml
122,40zł/l

Cena: 9,18 zł

PLN
1
10
Ziaja Activ pasta do zębów
5 5
5 1 Ziaja Activ pasta do zębów
Data przyd. 2028-07-31
5901887033912 5901887033912 Ziaja
Ziaja Sensitiv pasta do zębów Ziaja Sensitiv pasta do zębów
stomatologiczna przeciwpróchnicza 75 ml
122,40zł/l

Cena: 9,18 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-04-30
5901887033905 5901887033905 Ziaja
Ziaja Sensitiv pasta do zębów Ziaja Sensitiv pasta do zębów
zmniejszająca nadwrażliwość 75 ml
134,93zł/l

Cena: 10,12 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2028-04-30
5901887033905 5901887033905 Ziaja
Ziaja Sensitiv pasta do zębów Ziaja Sensitiv pasta do zębów
zmniejszająca nadwrażliwość 75 ml
137,60zł/l

Cena: 10,32 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-08-31
5901887033844 5901887033844 Ziaja
Ziaja activ płyn stomatologiczny Ziaja activ płyn stomatologiczny
przeciwpróchniczy 500 ml
25,76zł/l

Cena: 12,88 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-08-31
5901887033868 5901887033868 Ziaja
Ziaja sensitiv płyn stomatologiczny Ziaja sensitiv płyn stomatologiczny
zmniejszający nadwrażliwość 500 ml
25,76zł/l

Cena: 12,88 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-06-30
5901887008392 5901887008392 Ziaja
Ziaja żel do zębów dla dzieci Ziaja żel do zębów dla dzieci
bez fluoru od 1 ząbka 50 ml
126,40zł/l

Cena: 6,32 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2028-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5