Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek o smaku borowika

Monini
Monini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek o smaku borowikaMonini Przyprawa na bazie oliwy z oliwek o smaku borowika
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-22

pojemność

cena za litr

91,24 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80481539

Cena: 22,81 zł

22.81 PLN 2027-04-22 NewCondition

Czy warto kupić produkt Przyprawa na bazie oliwy z oliwek o smaku borowika marki Monini?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Przyprawa na bazie oliwy z oliwek o smaku borowika marki Monini:

oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (98 %), borowik (boletus edulis) 1 %, aromat 1 %
Wartość odżywcza w 100 ml produktu Wartość energetyczna 3404 kJ/ 828 kcal Tłuszcze, w tym 92 g kwasy nasycone 14 g kwasy jednonienasycone 69 g wielonienasycone 9 g Węglowodany 0 g w tym cukry 0 g Błonnik 0 g Białko 0 g Sól 0 g

inne produkty w kategorii olej, oliwa

Produkt Przyprawa na bazie oliwy z oliwek o smaku borowika firmy Monini znajduje się w kategorii olej, oliwa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu olej, oliwa:

Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek bazylia 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-06-17
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cytryna 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-08-25
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek cztery pieprze 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-08-16
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek rozmaryn 250 ml
94,44zł/l

Cena: 23,61 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-12-18
Monini Przyprawa na bazie oliwy Monini Przyprawa na bazie oliwy
z oliwek biała trufla 250 ml
99,24zł/l

Cena: 24,81 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-09-03
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek czosnek & chili 250 ml
91,96zł/l

Cena: 22,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-24
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z czosnkiem 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-09-18
Kujawski Olej z pierwszego Kujawski Olej z pierwszego
tłoczenia z bazylią 250 ml
38,80zł/l

Cena: 9,70 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-30

inne produkty marki Monini

Czy znasz już markę Monini? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Monini od 12 maja 2008.

Monini Delicato Oliwa z oliwek Monini Delicato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-06
Monini GranFruttato Oliwa z oliwek Monini GranFruttato Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
58,28zł/l

Cena: 29,14 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-08-27
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 500 ml
62,52zł/l

Cena: 31,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-27
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
1 litr

Cena: 30,25 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-11-22
Monini Olej z pestek winogron Monini Olej z pestek winogron
Data przyd. 2027-10-22
Monini Classico Oliwa z oliwek Monini Classico Oliwa z oliwek
najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 200 ml
89,00zł/l

Cena: 17,80 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-08-11
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek pomarańcza 250 ml
99,40zł/l

Cena: 24,85 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-06-22
Monini Przyprawa na bazie oliwy z Monini Przyprawa na bazie oliwy z
oliwek czarna trufla 250 ml
98,64zł/l

Cena: 24,66 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-10
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5