Mlekovita wypasiony deser śmietankowo-czekoladowy

Mlekovita
55
Polecam Mlekovita wypasiony deser śmietankowo-czekoladowy
52Mlekovita wypasiony deser śmietankowo-czekoladowy
Mlekovita wypasiony deser śmietankowo-czekoladowyMlekovita wypasiony deser śmietankowo-czekoladowy
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-10

pojemność

cena za kilogram

30,69 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512989747

5900512989747

Cena: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-10 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu wypasiony deser śmietankowo-czekoladowy firmy Mlekovita?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Mlekovita:

Śmietanka, cukier, skrobia, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, czekolada w proszku 0,5% (cukier, kakao w proszku), aromaty, sól.


Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru wypasiony deser śmietankowo-czekoladowy firmy Mlekovita. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-09-21 15:23:51Polecam



inne produkty w kategorii desery mleczne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mlekovita wypasiony deser śmietankowo-czekoladowy do kategorii desery mleczne.

Smakija kaszka z sosem z malin Smakija kaszka z sosem z malin
130 g
26,23zł/kg

Cena: 3,41 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-25
Smakija kaszka śmietankowa Smakija kaszka śmietankowa
130 g
27,69zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-22
Smakija Kaszka z sosem z owoców Smakija Kaszka z sosem z owoców
leśnych 130 g
26,15zł/kg

Cena: 3,40 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-11-01
Zott Smakija Kaszka z sosem z wiśni Zott Smakija Kaszka z sosem z wiśni
Data przydatności
2026-11-03
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku czekoladowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-11-07
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku waniliowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-31
Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
Data przyd. 2026-10-22
Zott Deser z Koroną truskawkowy Zott Deser z Koroną truskawkowy
175 g
15,31zł/kg

Cena: 2,68 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2026-10-16

inne produkty marki Mlekovita

Czy znasz już markę Mlekovita? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Mlekovita od 2 października 2007.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5