Mlekovita Wypasiony deser mleczny z ryżem i malinami

Mlekovita
Mlekovita Wypasiony deser mleczny  z ryżem i malinamiMlekovita Wypasiony deser mleczny  z ryżem i malinami
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

26,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512989815

5900512989815

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
3.99 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Wypasiony deser mleczny z ryżem i malinami firmy Mlekovita.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Wypasiony deser mleczny z ryżem i malinami marki Mlekovita:

Mleko, wsad malinowy (cukier, maliny (częściowo z przecieru), skrobia modyfikowana, woda, koncentrat soku z czarnej marchwi, substancje zagęszczająca: pektyny, aromat, regulator kwasowości: cytryniany sodu, barwnik: karoteny), ryż 6%, cukier, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem cytrynowym, karagen, jaja w proszku, aromat, sól.


inne produkty w kategorii desery mleczne

Produkt Wypasiony deser mleczny z ryżem i malinami firmy Mlekovita znajduje się w kategorii desery mleczne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu desery mleczne:

Zott Monte deser mleczny Zott Monte deser mleczny
z czekoladą i orzechami 150 g
28,87zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2026-11-07
Mlekovita Wypasiona Kaszka manna Mlekovita Wypasiona Kaszka manna
z jagodami 150 g
26,60zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-10-13
Mlekovita Wypasiony Serniczek z Mlekovita Wypasiony Serniczek z
polewą truskawkową 150 g
25,47zł/kg

Cena: 3,82 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-14
Bakoma Satino Deser z bitą Bakoma Satino Deser z bitą
śmietanką o smaku waniliowym 165 g
25,82zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-31
Zott deser z Koroną waniliowy Zott deser z Koroną waniliowy
Data przyd. 2026-10-22
Zott Deser z Koroną truskawkowy Zott Deser z Koroną truskawkowy
175 g
15,31zł/kg

Cena: 2,68 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2026-10-16
Zott Deser z Koroną czekoladowy Zott Deser z Koroną czekoladowy
Data przyd. 2026-10-31
Monte Zott deser mleczny Monte Zott deser mleczny
z czekoladą 6 kubków 55 g
154,91zł/kg

Cena: 8,52 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-09

inne produkty marki Mlekovita

Poznaj produkty marki Mlekovita - w aktualnej ofercie mamy 134 produktów Mlekovita.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5