Mlekovita Ser Wypasiony z czarnuszką w plastrach

Mlekovita

Wypasiony z czarnuszką to wyjątkowy ser z najlepszego polskiego mleka. Dojrzewanie w starannie dobranych warunkach zapewnia mu delikatny, kremowy smak, dopełniony dodatkiem czarnuszki o wielu prozdrowotnych właściwościach.

Mlekovita Ser Wypasiony z czarnuszką w plastrachMlekovita Ser Wypasiony z czarnuszką w plastrach
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-16

pojemność

cena za kilogram

48,52 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512901152

5900512901152

Cena: 6,55 zł

6.55 PLN 2026-11-16 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Ser Wypasiony z czarnuszką w plastrach firmy Mlekovita?

Producent marki Mlekovita opisuje Ser Wypasiony z czarnuszką w plastrach tak:

Wypasiony z czarnuszką to wyjątkowy ser z najlepszego polskiego mleka. Dojrzewanie w starannie dobranych warunkach zapewnia mu delikatny, kremowy smak, dopełniony dodatkiem czarnuszki o wielu prozdrowotnych właściwościach.


inne produkty w kategorii sery żółte

Produkt Ser Wypasiony z czarnuszką w plastrach firmy Mlekovita znajduje się w kategorii sery żółte, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sery żółte:

Sierpc Królewski ser żółty KL Sierpc Królewski ser żółty KL
I plastry sliced 135 g
56,52zł/kg

Cena: 7,63 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-12-02
Mlekpol Gouda ser tarty Mlekpol Gouda ser tarty
Data przyd. 2026-11-13
Sierpc Ser Królewski wędzony Sierpc Ser Królewski wędzony
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2026-12-01
Sierpc ser Królewski light Sierpc ser Królewski light
135 g
58,07zł/kg

Cena: 7,84 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-12-03
Serenada Ser żółty Radamer w Serenada Ser żółty Radamer w
plastrach 135 g
49,48zł/kg

Cena: 6,68 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2026-12-08
Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem
i chili w plastrach 135 g
50,22zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-10-30
Mlekovita Ser Wypasiony pomidor z Mlekovita Ser Wypasiony pomidor z
.z bazylią w plastrach 135 g
48,52zł/kg

Cena: 6,55 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2026-10-25

inne produkty marki Mlekovita

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Mlekovita, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego, niebieska - 18% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-02-10
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
z mleka krowiego 12% tłuszczu 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-18
Mlekovita Darek serek Mlekovita Darek serek
homogenizowany waniliowy 150 g
24,00zł/kg

Cena: 3,60 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2026-10-19
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
truskawkowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-15
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
waniliowym 200 ml
11,65zł/l

Cena: 2,33 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-02-03
Mlekovita mleko UHT o smaku Mlekovita mleko UHT o smaku
czekoladowym 200 ml
11,60zł/l

Cena: 2,32 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-02-20
Mlekovita Ser Favita typu feta Mlekovita Ser Favita typu feta
sałatkowo-kanapkowy półtłusty 16% tł. 270 g
26,63zł/kg

Cena: 7,19 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-02
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5