Bio Planet Płatki jaglane BIO

Bio Planet

Skład:
płatki jaglane* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczne płatki jaglane uzyskuje się z gniecionych ziaren prosa. Płatki jaglane to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml wody lub mleka, powoli wsypać ok. 60 g płatków, gotować na wolnym ogniu ok. 5 minut od czasu do czasu mieszając.  


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
Bio Planet Płatki jaglane BIOBio Planet Płatki jaglane BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-02

pojemność

cena za kilogram

24,53 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814660732

5907814660732

Cena: 7,36 zł

7.36 PLN 2027-03-02 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Płatki jaglane BIO marki Bio Planet?

Producent marki Bio Planet opisuje Płatki jaglane BIO tak:


Skład:
płatki jaglane* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczne płatki jaglane uzyskuje się z gniecionych ziaren prosa. Płatki jaglane to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Najlepiej smakują z dodatkiem jogurtu, napoju zbożowego oraz z owocami.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml wody lub mleka, powoli wsypać ok. 60 g płatków, gotować na wolnym ogniu ok. 5 minut od czasu do czasu mieszając.  


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.

inne produkty w kategorii pozostałe płatki

Wyrób firmy Bio Planet o nazwie Płatki jaglane BIO został przypisany do kategorii pozostałe płatki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bio Planet Płatki owsiane BIO Bio Planet Płatki owsiane BIO
300 g
17,37zł/kg

Cena: 5,21 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-12-10
Bio Planet Płatki orkiszowe BIO Bio Planet Płatki orkiszowe BIO
300 g
19,97zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-27
Bio Planet Płatki amarantusowe BIO Bio Planet Płatki amarantusowe BIO
300 g
41,33zł/kg

Cena: 12,40 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-04-28
Bio Planet Płatki owsiane górskie Bio Planet Płatki owsiane górskie
BIO 300 g
18,57zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-06-11
Bio Planet Płatki owsiane Bio Planet Płatki owsiane
błyskawiczne BIO 300 g
18,37zł/kg

Cena: 5,51 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-05-07
Radix-Bis płatki orkiszowe Radix-Bis płatki orkiszowe
300 g
16,63zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-27
Ekologiko Ekologiczne płatki Ekologiko Ekologiczne płatki
BIO
Ekologiko Ekologiczne płatki Ekologiko Ekologiczne płatki
jaglane 300 g
22,60zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-05-10
Sante Gold Granola brownie & wiśnie Sante Gold Granola brownie & wiśnie
Data przydatności
2027-02-17

inne produkty marki Bio Planet

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planet, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5