Milka Herbatniki maślane z alpejską czekoladą mleczną

Milka
41Milka Herbatniki maślane z alpejską czekoladą mleczną
Milka Herbatniki maślane z alpejską czekoladą mlecznąMilka Herbatniki maślane z alpejską czekoladą mleczną
masa netto

masa netto

150 g

pojemność

cena za kilogram

86,60 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622300590970

7622300590970

Cena: 12,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
12.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Herbatniki z czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (48%) marki Milka?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Milka:

mąka pszenna, cukier, tłuszcz kakaowy, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), emulgatory (lecytyna sojowa, E 476), sól, aromat, regulator kwasowości (kwas cytrynowy)
Wartości odżywcze (%)100 g
Wartość energetyczna 2055 kJ
Wartość energetyczna 490 kcal
Tłuszcz 21,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 12,0 g
Węglowodany 66,0 g
w tym cukry 41,0 g
Błonnik 2,3 g
Białko 7,0 g
Sól 0,66 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
1 ciastko = 12,5 g; 12 ciastek w opakowaniu.

Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Milka opisuje Herbatniki z czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (48%) tak:

Milka
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Herbatniki z czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (48%).
Pozostałe informacje:1 ciastko = (12,5 g) 257 kJ 61 kcal 3%* 100 g 2055 kJ 490 kcal * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Herbatniki z czekoladą mleczną z mleka alpejskiego (48%) firmy Milka. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii ciastka

    Milka Herbatniki maślane z alpejską czekoladą mleczną w sklepie dodomku.pl należy do kategorii ciastka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 110 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Bio Ania ciasteczka owsiane Bio Ania ciasteczka owsiane
    naturalne bez dodatku cukru BIO 150 g
    70,27zł/kg

    Cena: 10,54 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Sante ciasteczka owsiane kakaowe Sante ciasteczka owsiane kakaowe
    Data przyd. 2027-02-06
    Apetitki Biszkopty Apetitki Biszkopty
    Data przyd. 2027-04-13
    San Holenderskie Herbatniki San Holenderskie Herbatniki
    półsłodkie 150 g
    27,80zł/kg

    Cena: 4,17 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-07-08
    Holle Herbatniki orkiszowe demeter Holle Herbatniki orkiszowe demeter
    BIO po 8. miesiącu 150 g
    99,93zł/kg

    Cena: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2026-10-21
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    i orzechami 135 g
    44,37zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-04-28
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    135 g
    42,96zł/kg

    Cena: 5,80 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2027-03-27

    inne produkty marki Milka

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Milka? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
    - jogurtowa 100 g
    67,80zł/kg

    Cena: 6,78 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-08-08
    Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
    Data przyd. 2027-06-10
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    i rodzynkami 135 g
    44,37zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-19
    Milka czekolada mleczna Milka czekolada mleczna
    z nadzieniem mlecznym o smaku malinowym 100 g
    64,70zł/kg

    Cena: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-01-19
    Milka Caramel mleczna czekolada Milka Caramel mleczna czekolada
    z karmelowym nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-01-27
    Milka for you Oreo czekolada Milka for you Oreo czekolada
    mleczna z kremem waniliowym i pokruszonymi 100 g
    67,80zł/kg

    Cena: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-02-09
    Milka Czekolada Schoko and Biscuit Milka Czekolada Schoko and Biscuit
    Data przyd. 2027-03-23
    Milka Oreo Milka Oreo
    Data przyd. 2027-02-23
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5