Mieszko Amoretta Delice Baton z marcepanem w czekoladzie

Mieszko
Mieszko Amoretta Delice  Baton z marcepanem w czekoladzieMieszko Amoretta Delice  Baton z marcepanem w czekoladzie
masa netto

masa netto

40 g

pojemność

cena za kilogram

81,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353702703

5900353702703

Cena: 3,27 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.27 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Baton z marcepanem w czekoladzie firmy Mieszko.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Baton z marcepanem w czekoladzie marki Mieszko:

cukier, czekolada (23 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan (15 %) (migdały, cukier, woda, syrop cukru inwertowanego), laktoza, białka mleka, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy), miazga orzeszków arachidowych, percepan (ziarna pestki moreli, cukier, woda, syrop cukru inwertowanego, skrobia ziemniaczana), mleko odtłuszczone w proszku, alkohol etylowy, emulgator: lecytyny (z soi), aromaty, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, Czekolada - masa kakaowa minimum 40 %, Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (100 g):
energia1884 kJ / 450 kcal
tłuszcz16 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone7,1 g
węglowodany71 g
w tym cukry66 g
białko5,2 g
sól0,23 g

Migdały : Zawiera
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać

Producent marki Mieszko opisuje Baton z marcepanem w czekoladzie tak:

Mieszko
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Baton z marcepanem w czekoladzie.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Wyrób firmy Mieszko o nazwie Baton z marcepanem w czekoladzie został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Bakalland Ba! baton zbożowy Banan Bakalland Ba! baton zbożowy Banan
Data przyd. 2027-05-30
Bakalland Ba! baton zbożowy Bakalland Ba! baton zbożowy
Żurawina i pomarańcza 40 g
40,00zł/kg

Cena: 1,60 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-30
Sante Crunchy baton zbożowy Sante Crunchy baton zbożowy
musli z suszonymi śliwkami podlany polewą 40 g
49,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-04-03
Sante Green Tree Baton granola Sante Green Tree Baton granola
owsiany z czekoladą 40 g
64,00zł/kg

Cena: 2,56 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2026-11-28
Bakalland Ba! baton zbożowy 5 Bakalland Ba! baton zbożowy 5
Data przyd. 2027-05-30
Sante Crunchy Baton bananowy Sante Crunchy Baton bananowy
podlany czekoladą 40 g
56,25zł/kg

Cena: 2,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-01-20
Kopernik Wafel teatralny classic Kopernik Wafel teatralny classic
Data przyd. 2027-07-31
P R Z E C E N A -25%
E. Wedel Pierrot Baton orzechowy E. Wedel Pierrot Baton orzechowy
arachidowy w mlecznej czekoladzie 40 g
60,00zł/kg

Cena: 2,40 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-09

inne produkty marki Mieszko

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Mieszko? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Data przyd. 2027-03-30
Mieszko Eucaliptus cukierki Mieszko Eucaliptus cukierki
z eukaliptusem i mentolem 34 g
52,65zł/kg

Cena: 1,79 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-20
Mieszko Michaszki orzechowe Mieszko Michaszki orzechowe
Data przyd. 2027-03-30
Mieszko krówka mleczna Mieszko krówka mleczna
Data przyd. 2027-04-30
Mieszko Marcepan czekoladki Mieszko Marcepan czekoladki
marcepanowe oryginalne 260 g
43,62zł/kg

Cena: 11,34 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Mieszko Likwory o smaku whisky Mieszko Likwory o smaku whisky
Data przyd. 2027-02-28
Mieszko Likwory o smaku brandy Mieszko Likwory o smaku brandy
Data przyd. 2027-02-28
Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
Czekoladki nadziewane wiśnie w alkoholu 142 g
133,73zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5