Mieszko Amoretta Delice Baton z marcepanem w czekoladzie

Oglądasz produkt o nazwie Baton z marcepanem w czekoladzie firmy Mieszko.
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Baton z marcepanem w czekoladzie marki Mieszko:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza (100 g): |
|---|---|
| energia | 1884 kJ / 450 kcal |
| tłuszcz | 16 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,1 g |
| węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 66 g |
| białko | 5,2 g |
| sól | 0,23 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Mieszko opisuje Baton z marcepanem w czekoladzie tak:
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Wyrób firmy Mieszko o nazwie Baton z marcepanem w czekoladzie został przypisany do kategorii batony i wafelki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
składniki pochodzące ze zbóż 30 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, żurawina wielkoowocowa słodzona suszona 10,7 % (żurawi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_owocami_zurawiny_i_maliny_podlany_biala_czekolada/49019.html2027-01-17
składniki pochodzące ze zbóż 33 % (płatki owsiane, kasza kukurydziana, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (palmowy nieutwardzony*, shea) w zmi(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_baton_zbozowy_musli_z_suszonymi_sliwkami_podlany_polewa_waniliowa/49020.html2027-03-12
orzeszki arachidowe prażone kawałki 26 %, składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa ka(...)
Cena: 2,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_orzechow/53271.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 61 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, miód 3 %, melasa trzcinowa, sól morska, emulgator: lecytyny (z soi), substancje spulchniające: węglan(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_miodem/58640.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 55,6 %, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi); aromat natural(...)
Cena: 2,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Green_Tree_Baton_granola_owsiany_z_czekolada/58641.html2026-11-28
ziarna słonecznika łuskane 27 %, miód piekarniczy 20 %, pestki dyni prażone 20 %, cukier, ziarna sezamu prażone 10 %, olej palmowy, siemię lniane prażone 5,3 %, amarantus eksp(...)
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_ziaren_z_miodem/59433.html2027-03-30
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Mieszko? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
cukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_trufle/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Cena: 10,60 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Michaszki_orzechowe/23062.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
Cena: 10,77 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Czekoladki_Marcepanowe/32463.htmlCena: 1,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Eucaliptus_cukierki_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Landrynki_Fruity/38940.htmlCena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Mietowe_Minty/38942.htmlCena: 2,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Mieszko_Lodowe_Icy_Icy/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Zozole_Rainbow_zelki_z_kwasna_posypka/39436.html






Koszyk z zakupami