Mars baton

Zainteresował Cię produkt Nugatowe nadzienie (32 %) oblane karmelem (27 %) i mleczną czekoladą marki Mars?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Nugatowe nadzienie (32 %) oblane karmelem (27 %) i mleczną czekoladą marki Mars:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza / 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1870 kJ |
| Wartość energetyczna | 445 kcal |
| Tłuszcz | 15,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Węglowodany | 71,6 g |
| w tym cukry | 63,2 g |
| Białko | 3,8 g |
| Sól | 0,39 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Ilość porcji w opakowaniu: 1. | |
| Rozmiar porcji: 51 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Mars opisuje Nugatowe nadzienie (32 %) oblane karmelem (27 %) i mleczną czekoladą tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Nugatowe nadzienie (32 %) oblane karmelem (27 %) i mleczną czekoladą firmy Mars. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Mars baton w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 124 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
cukier, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, olej słonecznikowy, permeat serwatki (mleko), tłuszcz palmowy, tłuszcz mleczny, odtłusz(...)
Cena: 3,57 zł
PLN https://dodomku.pl/Mars_Baton_z_nugatowym_nadzieniem_oblany_karmelem_i_czekolada/113954.html2026-11-08
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_smietankowy/20228.htmlczekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz mleczny, emu(...)
Cena: 2,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Grzeski_wafel_w_czekoladzie_naturalnej/20798.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), orzechy laskowe prażone, mielone 4,2 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszcz(...)
Cena: 4,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_orzechowe/30133.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone 5,1 %, skrobia, olej rzepakowy, śmietanka w proszku 0,3 % (z mleka), emulgato(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_smietankowe/30134.htmlmąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 2,5 %, olej rzepakowy, skrobia, emulga(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_wafle_familijne_kakaowosmietankowym/31982.htmlczekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz mleczny, emu(...)
Cena: 2,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Grzeski_Mega_Wafel_w_czekoladzie/32439.html






Koszyk z zakupami