Lion baton peanut

Nestle Baton LION Peanut 41g to delikatny baton wypełniony gęstym, ciągnącym się karmelem, który rozpływa się w ustach. Wafel obsypany jest chrupiącymi płatkami oraz kawałkami orzeszków ziemnych, które zapewniają atrakcyjną teksturę, a całość uzupełniona jest mleczna czekoladą nadając mu wyjątkowego smaku. Lion Peanut to idealna przekąska dla miłośników połączenia słodkiego karmelu, orzeszków ziemnych, chrupiącego wafelka i mlecznej czekolady. Spróbuj tego wyjątkowego smaku i ciesz się chwilą rozkoszy. Baton LION Peanut to: • delikatny baton wypełniony gęstym, ciągnącym się karmelem • obsypany chrupiącymi płatkami oraz kawałkami orzeszków ziemnych • oblany mleczną czekoladą • idealna przekąska dla miłośników połączenia słodkiego karmelu, orzeszków ziemnych, chrupiącego wafelka i mlecznej czekolady
Lion baton peanutLion baton peanut
masa netto

masa netto

41 g

pojemność

cena za kilogram

78,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613287910776

7613287910776

Cena: 3,23 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.23 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Nadziewany wafel z karmelem (30,9 %) płatkami pszennymi (3,1 %) i orzechami ziemnymi (17,5 %) oblany czekoladą mleczną (35,6 %) firmy Nestle?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Lion baton peanut? Sprawdź listę składników:

czekolada mleczna (35,6 %) [cukier, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, odtłuszczone MLEKO w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z MLEKA) tłuszcz MLECZNY, oleje roślinne (palmowy, shea), emulgator (lecytyny)], syrop glukozowo-fruktozowy, prażone ORZECHY ZIEMNE, zagęszczone MLEKO słodzone (MLEKO, cukier), mąka PSZENNA, olej palmowy, maltodekstryna, cukier, sól, odtłuszczone MLEKO w proszku, emulgator (lecytyny, E 476), aromat naturalny (zawiera ORZECHY ZIEMNE), substancja spulchniająca (węglany sodu), cukier karmelizowany, skrobia PSZENNA, substancja zagęszczająca (karagen), ¹Certyfikowane Rainforest Alliance
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna2088 kJ / 499 kcal
Tłuszcz25,3 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone10,9 g
Węglowodany58,2 g
- w tym cukry43,5 g
Błonnik2,3 g
Białko8,2 g
Sól0,69 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal).
Opakowanie zawiera jedną porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Nestle opisuje Nadziewany wafel z karmelem (30,9 %) płatkami pszennymi (3,1 %) i orzechami ziemnymi (17,5 %) oblany czekoladą mleczną (35,6 %) tak:

Baton LION Peanut 41g to delikatny baton wypełniony gęstym, ciągnącym się karmelem, który rozpływa się w ustach. Wafel obsypany jest chrupiącymi płatkami oraz kawałkami orzeszków ziemnych, które zapewniają atrakcyjną teksturę, a całość uzupełniona jest mleczna czekoladą nadając mu wyjątkowego smaku. Lion Peanut to idealna przekąska dla miłośników połączenia słodkiego karmelu, orzeszków ziemnych, chrupiącego wafelka i mlecznej czekolady. Spróbuj tego wyjątkowego smaku i ciesz się chwilą rozkoszy. Baton LION Peanut to: • delikatny baton wypełniony gęstym, ciągnącym się karmelem • obsypany chrupiącymi płatkami oraz kawałkami orzeszków ziemnych • oblany mleczną czekoladą • idealna przekąska dla miłośników połączenia słodkiego karmelu, orzeszków ziemnych, chrupiącego wafelka i mlecznej czekolady
Marka:Lion
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Nadziewany wafel z karmelem (30,9 %) płatkami pszennymi (3,1 %) i orzechami ziemnymi (17,5 %) oblany czekoladą mleczną (35,6 %).
Pozostałe informacje:Nutri-Score obliczono dla 100 g produktu.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa Porozmawiajmy 800 174 902
Adres zwrotny:Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa Porozmawiajmy 800 174 902

inne produkty w kategorii batony i wafelki

Lion baton peanut w sklepie dodomku.pl należy do kategorii batony i wafelki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 91 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kinder Bueno baton Kinder Bueno baton
Data przyd. 2027-01-31
Pawełek baton toffi Pawełek baton toffi
Data przyd. 2027-02-26
Pawełek baton śmietankowy Pawełek baton śmietankowy
Data przyd. 2027-02-25
Grześki wafel bez czekolady Dziel Grześki wafel bez czekolady Dziel
na 6 - kakaowy 26 g
47,69zł/kg

Cena: 1,24 zł

PLN
1
68
Data przyd. 2027-01-31
Grześki wafel w czekoladzie Grześki wafel w czekoladzie
naturalnej 36 g
52,22zł/kg

Cena: 1,88 zł

PLN
1
164
Data przyd. 2027-06-30
Prince Polo wafelek classic Prince Polo wafelek classic
Data przyd. 2027-05-18
Jutrzenka Familijne Wafle Jutrzenka Familijne Wafle
orzechowe 180 g
23,39zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-30

inne produkty marki Nestle

Firma Nestle prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 3 produktów marki Nestle.

Nestle cornflakes płatki Nestle cornflakes płatki
śniadaniowe 250 g
28,84zł/kg

Cena: 7,21 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-07-30
Nestle Smarties czekoladowe Nestle Smarties czekoladowe
drażetki 38 g
131,32zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-05-30
After Eight Czekoladki deserowe After Eight Czekoladki deserowe
z nadzieniem o smaku miętowym 200 g
86,90zł/kg

Cena: 17,38 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5