Krüger Tea Drink Napój herbaciany instant o smaku jabłkowym

Kruger
Krüger Tea Drink Napój herbaciany instant o smaku jabłkowymKrüger Tea Drink Napój herbaciany instant o smaku jabłkowym
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

23,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4052700013237

4052700013237

Cena: 9,48 zł

Kup 12 szt. po 9.34 zł/szt
9.48 PLN 2027-07-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Krüger Tea Drink Napój herbaciany instant o smaku jabłkowym firmy Kruger.

inne produkty w kategorii herbatki owocowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Krüger Tea Drink Napój herbaciany instant o smaku jabłkowym do kategorii herbatki owocowe.

Krüger Tea Drink Napój herbaciany Krüger Tea Drink Napój herbaciany
instant o smaku brzoskwiniowym 400 g
23,93zł/kg

Cena: 9,57 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Tea Drink Napój herbaciany Krüger Tea Drink Napój herbaciany
instant o smaku cytrynowym 400 g
23,50zł/kg

Cena: 9,40 zł

PLN
1
20
Data przydatności
2027-07-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
cytrynowa 300 g
25,47zł/kg

Cena: 7,64 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-09-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
malinowa 300 g
28,30zł/kg

Cena: 8,49 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Ekland herbata granulowana Ekland herbata granulowana
wieloowocowa 300 g
25,07zł/kg

Cena: 7,52 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-09-30
Herbapol Herbaciany Ogród herbata Herbapol Herbaciany Ogród herbata
malina 20 torebek

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2028-05-31
Herbapol Herbaciany Ogród Herbapol Herbaciany Ogród
herbatka żurawina 20 szt.

Cena: 6,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-30

inne produkty marki Kruger

Firma Kruger prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 91 produktów marki Kruger.

Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
100 tabl.

Cena: 5,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Vital Power Witamina C Krüger Vital Power Witamina C
smak cytrynowy 20 szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2028-06-30
Krüger Vital Power Magnez+B6 Krüger Vital Power Magnez+B6
smak cytrynowy 20 tabl.

Cena: 8,42 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-30
Krüger Słodzik Sweet Time Krüger Słodzik Sweet Time
300 tabl.

Cena: 12,35 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-04-30
Krüger Słodzik Viva Sweet Krüger Słodzik Viva Sweet
Data przyd. 2029-06-30
Krüger Vital Power Multiwitamina Krüger Vital Power Multiwitamina
smak pomarańczowy 90 g
88,78zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2028-02-28
Krüger Vital Power Żelazo Krüger Vital Power Żelazo
Kwas foliowy + Wit. C 20 tabl.

Cena: 10,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-03-30
Krüger Błonnik Krüger Błonnik
80 g
71,00zł/kg

Cena: 5,68 zł

PLN
1
15
Data przydatności
2028-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5