Jagr kefir owoce leśne

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Kefir owoce leśne marki Jagr?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kefir owoce leśne marki Jagr:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 254 kJ / 60 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 8,9 g |
| w tym cukry | 5,5 g |
| Białko | 2,9 g |
| Sól | 0,10 g |
| Mleko : | Zawiera |
Producent marki Jagr opisuje Kefir owoce leśne tak:
inne produkty w kategorii kefir, maślanka, serwatka
Produkt Kefir owoce leśne firmy Jagr znajduje się w kategorii kefir, maślanka, serwatka, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kefir, maślanka, serwatka:
Cena: 3,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekovita_Kefir_luksusowy_naturalny/99457.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Mragowska_maslanka/28053.htmlmleko, maślanka, wsad owocowy truskawka (cukier, truskawki 2,45 % w maślance, skrobia kukurydziana, owocowo roślinne koncentraty: koncentrat soku z marchwi, koncentrat z march(...)
Cena: 7,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Maslanka_Mragowska_truskawkowa/30163.html2026-05-27
mleko, maślanka, wsad wieloowocowy z owocami leśnymi (cukier, czerwone porzeczki 1,9 % w maślance, jeżyny 1,3 % w maślance, jagody 0,7 % w maślance, skrobia kukurydziana, owoc(...)
Cena: 7,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Maslanka_Mragowska_owoce_lesne_1_litr/30164.html2026-05-27
Cena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakoma_Kefir_naturalny/35924.htmlCena: 4,44 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Mleko_zsiadle/44384.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Maslanka_Mragowska_naturalna/51180.htmlmleko, burak ćwikłowy 10 %, ogórek 2,4 %, sól, szczypior, koper, czosnek, koncentrat soku z buraka ćwikłowego, zagęszczony sok cytrynowy, pieprz zielony, aromat, ocet winny, ż(...)
Cena: 4,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Mlekpol_Chlodnik_warzywny/55146.html2026-05-22






Koszyk z zakupami