Mlekpol Chłodnik warzywny

Mlekpol
51Mlekpol Chłodnik warzywny
Mlekpol Chłodnik warzywnyMlekpol Chłodnik warzywny
masa netto

masa netto

380 g

pojemność

cena za kilogram

11,34 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820014476

5900820014476

Cena: 4,31 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
4.31 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Produkt na bazie mleka fermentowanego z wsadem warzywnym firmy Mlekpol.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Produkt na bazie mleka fermentowanego z wsadem warzywnym marki Mlekpol:

mleko, burak ćwikłowy 10 %, ogórek 2,4 %, sól, szczypior, koper, czosnek, koncentrat soku z buraka ćwikłowego, zagęszczony sok cytrynowy, pieprz zielony, aromat, ocet winny, żywe kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna228 kJ / 54 kcal
tłuszcz w tym1,7 g
- kwasy tłuszczowe nasycone1,2 g
węglowodany w tym6,2 g
- cukry5,8 g
białko3,5 g
sól0,50 g

Mleko : Zawiera

Producent marki Mlekpol opisuje Produkt na bazie mleka fermentowanego z wsadem warzywnym tak:

*więcej warzyw, *w porównaniu do poprzedniej receptury
Marka:Mlekpol
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Produkt na bazie mleka fermentowanego z wsadem warzywnym.
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od +1°C do +8°C. Uniesienie wieczka jest wynikiem naturalnej fermentacji mlekowej.
Przygotowanie i stosowanie:Wymieszać przed użyciem.
Rodzaj opakowania:Doniczka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Produkt na bazie mleka fermentowanego z wsadem warzywnym firmy Mlekpol. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii kefir, maślanka, serwatka

    Mlekpol Chłodnik warzywny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kefir, maślanka, serwatka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 30 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Mlekpol Mleko zsiadłe Mlekpol Mleko zsiadłe
    380 g
    11,68zł/kg

    Cena: 4,44 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2026-10-17
    Mrągowska maślanka Mrągowska maślanka
    1 litr

    Cena: 6,15 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-14
    Maślanka Mrągowska truskawkowa Maślanka Mrągowska truskawkowa
    Data przydatności
    2026-10-13
    Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
    Data przydatności
    2026-10-15
    Bakoma Kefir naturalny Bakoma Kefir naturalny
    390 g
    15,38zł/kg

    Cena: 6 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-10-23
    Polmlek Kefir owoce leśne Polmlek Kefir owoce leśne
    Data przydatności
    2026-10-12
    Maślanka Mrągowska naturalna Maślanka Mrągowska naturalna
    500 ml
    7,98zł/l

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2026-10-15
    Maluta Doskonały napój turecki Maluta Doskonały napój turecki
    Ayran 320 g
    12,47zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2026-10-24

    inne produkty marki Mlekpol

    Czy znasz już markę Mlekpol? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Mlekpol od 12 maja 2008.

    Mlekpol Królewski z Kolna ser Mlekpol Królewski z Kolna ser
    żółty pakowany hermetycznie 150 g
    39,00zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-11-23
    Mlekpol gouda ser żółty plastry Mlekpol gouda ser żółty plastry
    150 g
    39,13zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-11-22
    Mlekpol Złoty Mazur ser żółty Mlekpol Złoty Mazur ser żółty
    plastry 150 g
    39,13zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2026-11-15
    Mlekpol Salami ser żółty Mlekpol Salami ser żółty
    plastry 150 g
    38,20zł/kg

    Cena: 5,73 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2026-11-19
    Mlekpol Edamski ser żółty Mlekpol Edamski ser żółty
    plastry 150 g
    37,67zł/kg

    Cena: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2026-12-14
    Mlekpol Gouda Wędzona ser Mlekpol Gouda Wędzona ser
    żółty plastry 150 g
    39,13zł/kg

    Cena: 5,87 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2026-11-14
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5