Jacek Placek Piernik Choinka

Jacek Placek
Jacek Placek Piernik ChoinkaJacek Placek Piernik Choinka
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

69,64 zł / kg

Cena: 17,41 zł

Produkt chwilowo niedostępny
17.41 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Piernik Choinka firmy Jacek Placek.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Jacek Placek Piernik Choinka? Sprawdź listę składników:

Cukier; Mąka
PSZENNA; JAJA KURZE; Margaryna (Oleje i tłuszcze roślinne (palmowy,
rzepakowy, częściowo utwardzony palmowy); woda; emulgatory (mono- i
diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny); regulator kwasowości (kwas
cytrynowy); aromat; barwnik (karoteny)); Śmietana (Z MLEKA); Dynia - 7,4%;
Olej rzepakowy; Miód wielokwiatowy; Mąka ŻYTNIA; Masło (Z MLEKA); Czekolada
72% (Miazga kakaowa; Cukier; Masło kakaowe; Odtłuszczone kakao w proszku;
Emulgator (E322 lecytyna słonecznikowa); Naturalny aromat wanilii);
Rodzynki (Rodzynki, Olej słonecznikowy); MLEKO; Kakao; ORZECH WŁOSKI; Woda;
Przyprawa do piernika (Mąka PSZENNA; Cynamon; Kolendra; Kakao; Goździki;
Imbir; Pieprz; Ziele angielskie); Soda oczyszczona; Goździk mielony; Cukier
waniliowy (maltodekstryny, wanilia mielona, aromat naturalny, barwnik: beta
karoten); Skórka pomarańczowa kandyzowana (skórka pomarańczowa, cukier)

inne produkty w kategorii pierniki

Jacek Placek Piernik Choinka w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pierniki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 5 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kopernik Pierniczki nadziewane Kopernik Pierniczki nadziewane
o smaku śliwkowym w czekoladzie 150 g
57,53zł/kg

Cena: 8,63 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-28
Kopernik Katarzynki pierniki w Kopernik Katarzynki pierniki w
czekoladzie 56 g
73,39zł/kg

Cena: 4,11 zł

PLN
1
24
Data przyd. 2027-03-30
Kopernik Całuski pierniki lukrowane Kopernik Całuski pierniki lukrowane
z nadzieniem o smaku śliwkowym 140 g
31,29zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-30
Kopernik Uszatki pierniki lukrowane Kopernik Uszatki pierniki lukrowane
Data przyd. 2027-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5