Jacek Placek Ciasteczka pomarańczowe z żurawiną

Jacek Placek ak miło połączyć słabość do kruchych ciasteczek z uzupełnianiem swojej diety wartościowymi nasionkami… Odkryj niezwykłe smaki naszych kruchych ciasteczek pomarańczowych na maśle z dodatkiem żurawiny. Te wyjątkowe aromaty przeniosą Cię do owocowego sadu pełnego soczystych cytrusów. Ich kruchość i intensywny smak pomarańczy w harmonii z żurawiną zapewnią Ci niezapomniane doznania smakowe. Spróbuj naszych ciasteczek i pozwól sobie na chwilę rozkoszy kulinarnej.
Jacek Placek Ciasteczka  pomarańczowe z żurawinąJacek Placek Ciasteczka  pomarańczowe z żurawiną
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

66,40 zł / kg

Cena: 13,28 zł

Produkt chwilowo niedostępny
13.28 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ciasteczka pomarańczowe z żurawiną marki Jacek Placek?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Ciasteczka pomarańczowe z żurawiną marki Jacek Placek:

Mąka PSZENNA; Masło (Z MLEKA); Żurawina suszona; Cukier; Sok z pomarańczy; Proszek do pieczenia (substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, difosforan disodowy, mąka PSZENNA); Aromat; Skórka z pomarańczy.

Producent marki Jacek Placek opisuje Ciasteczka pomarańczowe z żurawiną tak:

ak miło połączyć słabość do kruchych ciasteczek z uzupełnianiem swojej diety wartościowymi nasionkami… Odkryj niezwykłe smaki naszych kruchych ciasteczek pomarańczowych na maśle z dodatkiem żurawiny. Te wyjątkowe aromaty przeniosą Cię do owocowego sadu pełnego soczystych cytrusów. Ich kruchość i intensywny smak pomarańczy w harmonii z żurawiną zapewnią Ci niezapomniane doznania smakowe. Spróbuj naszych ciasteczek i pozwól sobie na chwilę rozkoszy kulinarnej.

inne produkty w kategorii ciastka

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Jacek Placek Ciasteczka pomarańczowe z żurawiną do kategorii ciastka.

Krakuski Deserowe Herbatniki Krakuski Deserowe Herbatniki
z cukrem 200 g
26,50zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-04-25
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki pełnoziorniste 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-18
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki Blacky 200 g
31,35zł/kg

Cena: 6,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-15
Cukry Nyskie Petit Beurre Cukry Nyskie Petit Beurre
herbatniki kakaowe 200 g
29,95zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2027-07-31
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
kakaowe 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-09-10
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
black 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-30
Apetitki Petit Beurre Herbatniki Apetitki Petit Beurre Herbatniki
maślane 200 g
24,25zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5